emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Тільки ЄС

Бачу, багато кого скрипін покусав, і потужні рекомендації в стилі «всі підараси, я дартаньян і вирішу в кабінці» все більш популярні.

То ж я не дартаньян, і я вже визначився.

Єдине, про що зараз треба думати дорогою до дільниці, або безпосередньо в кабінці, це те, що сьогодні СН можуть отримати монобільшість. Всю повноту влади.

Абсолютна влада - це погано для всіх і погано завжди. Якість людей, які зараз можливо отримають таку владу - вона вже більш-менш зрозуміла. Для тих, хто взагалі хоче щось зрозуміти.

Юля зараз слабка і вона ляже під коломоїв, про що відкрито вже майже заявляє - і саме слабка Юля їм і потрібна для технічної коаліції.

Риго-медведчуки я думаю не для кого не варіант, тут різниця лише у віці - СН молоді ригі, ці старі ригі, з рештою одне й те саме. Коаліція між ними як раз теж цілком можлива.

Голос - ну не знаю. Нібито проєвропейська партія, але якщо не пройде - вирогідність чого є - то це просто злив вашого голосу в унітаз.
Як і з рештою політичних інвалідів.

Тому залишається тільки Європейська Солідарність. Навіть якщо там вам щось не подобається, навіть якщо не всі там в підсумку можуть виявитись проукраїнськими, дехто може перебігти поближче до потоків - ризик такого є завжди.

По мажоритарці там можна обирати партійних людей, можна обирати хороших людей, то таке. Там СН теж скоріш за все отримає більшість - суцільна лотерея.

Але якщо ви проти узурпації влади коломоями і хочете мати представництво - ваш логічний вибір тільки ЄС. Як на мене.

Subscribe

 • Грязный стукач

  Борислав Береза 4 ч. · То, что Серёжа Лещенко стал банальным наёмником Банковой все уже давно…

 • Торговля на крови

  Юрій Бутусов 2 ч. · Торговля на крови: зачем Зеленский начал масштабные закупки электрики у…

 • “Здесь был Вова”

  Павел Казарин Вчера в 08:53 · Президентская каденция Владимира Зеленского достигла экватора.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments