emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Неприємна правда

У поваленні і майже знищенні народом України майданівської - першої проєвропейської і антиімперської - влади так мало раціонального, що мені дедалі складніше задовольнятися версією про антикорупційне зомбування населення олігархічним телевізором, тим паче, що новим правителям це саме населення радо пробачає корупцію набагато відвертішу, аніж та, в якій звинувачували Порошенка.
Думаю, все набагато гірше. Переважна частина народу не може пробачити Порошенкові саме того, за що ми його звеличуємо - курс від Росії. Вони готові були йти цим шляхом доти, доки це не потребувало жодних жертв з їхнього боку. Але щойно це стало неможливо, вони вже готові повернутися до Єгипту і щиро ненавидять не лише тих, хто їм у цьому заважає, але й тих, хто про це нагадує.
І сила Зеленських у тому, що вони це відчули. На відміну від нас із вами.
П.С. У найближчий рік на нас майже гарантовано очікують великі економічні потрясіння, і вони цілком можуть змінити вектор людських симпатій на протилежний. Але давайте облишимо на майбутнє дурити себе байками про гордий незалежний нарід, готовий «душу й тіло» покласти за свободу. Це ілюзія.
Вибачте за цю неприємну правду
Subscribe

 • Неутомимая Таня Адамс

  Tanya Adams 📌 А вот ваш Порошенко на яхте за охулиард денег плавал, сказали у Зеленского и почему-то уволили из губернаторов жену опального…

 • Увольнение и назначение

  Юрій Бутусов 1 ч · Причины кадровых изменений в ВСУ: почему уволен главком ВСУ Хомчак и какие вызовы стоят…

 • Гора родила мышь

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 2 ч. · После указаний Зеленского провести массовый аудит на госдачах…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments