emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Перші прогнози

Втім, зараз вже можна повангувати, якою вона буде ця нова абсолютна влада.

Да, з такою більшістю можна зробити багато. І нічого тобі за це не буде.

Тому спочатку Ігорвалеріч обісцить Юлію Володимирівну і Святослава Пінчука з їхнімі хотєлкамі, а потім почне потихеньку забирати за його думкою своє.

Тобто приблизно все.

А всього насправді і небагато - НБУ, Нафтогаз, контрабас, контроль за вугіллям, ну і там взагалі дрібниці. Ігорьвалеріч почне розставляти своїх людей. «Свої люди» Ігорвалеріча це зазвичай такі ж шахраї, тільки ще більш дрібні і жадібні, тому срач між ними неминучий.

Ще місцеві звичайно проведуть і проведуть їх позачергово, щоб свої люди опинились у кожному більш-менш цікавому з точки зору перерозподілу коштів кабінеті. А кошти, завдяки децентралізації, і на місцевому рівні тепер також бувають.

Зазвичай порались за рік, але тут я в пацанів вірю - на такому хайпі можна і не соромитись.

Тому спочатку буде повна єдність і схвалення всього - смсочки будуть приходити, кнопочки в Раді будуть натискатись, будиночки в солодких передмістях столиці будуть змінювати своїх власників, а в елітних автосалонах буде спостерігатись черга на деякі новинки модельного ряду 2019.

Але проблема нашої економічної реальності - ресурси швидко закінчуюттся. Жижі нема, газу нема і за якийсь час годувати «своїх людей» стає складно. І отут би я не переймався долею Ріната Леонідича - бо він зараз можливо і не отримав широкого представництва [але це ще не точно], втім має всі шанси за півроку-рік скупити усю піздобратію в півціни - тому що кредити, розстрочки, а хазяїн «трубку-нє-бєрьот», такі фінти вухами від майстрів перевзування ми також вже бачили неодноразово.

Ну і далі - ресурсів все менше, апетитів все більше. Наступає криза нарідної свідомості. Ну і загальне розуміння, що їх знову хтось зробив всіх разом.

Але ж це все звісно лише мої порохоботські лякалки, не звертайте уваги.

Насправді будуть зміни, оновлення і покращення на всіх фронтах

Светлана Любовникова
36 мин.

За неосторожним двіженієм осторожно слідкує Ахметов,
пока так

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment