emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Що вони почнуть робити

1. Будуть намагатися знищити парламентаризм, шляхом відміни інституту депутатської недоторканості. Власне, саме депутатська недоторканість, яка виникла  у 1989 році, й створила парламентаризм  ще за часів "перебудовного" СРСР. Наявність людей, які мають прямий мандат від виборців й не по зубах виконавчій владі, не тільки з часом зруйнувала  СРСР, а й була потужнім фактором перемоги всіх Майданів.

Ліквідувавши недоторканість під оплески пролетарського бидла, вони перетворять Раду на групу слухняних кнопкодавів, які будуть автоматично схвалювати всі рішення, прийняті за лаштунками, у вузькому колі осіб. Охлосу це буде дуже подобатися. Бо ж порядок!

2. Розпочнуть репресії проти опозиції, маючи намір її повністю ліквідувати. Репресїї будуть проводитися під антикорупційними гаслами й не дуже переймаючись доказовою силою чи  навіть звичайною логікою. Для цього вони спочатку забезпечать підконтрольність судів та силових структур. Головною мішенью буде Порох, як найпотужніша постать.

3. Спробують взяти під контрроль 20 млрд, накопичених Нацбанком, для підтримки гривні на період  встановлення диктатури. Це необхідно для розгортання у цей час популістських соціальних програм, які мають забезпечити лояльність населення.

Я не кажу, що все це їм обов*язково вдасться зробити. Але впевнений, що намагатися вони будуть. Й варто думати, як цьому жаху запобігати
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Дєлают нас вмєстє...

  Людмила Воробьева 5 ч. · Аварія, винуватцем якої став нардеп-слуга Олександр Трухін, розслідуватись не буде…

 • И опять Таня Адамс

  Tanya Adams Привет, камрады. Следующие две недели я переквалифицируюсь в travel-блогера и в политоту заглядывать не буду ваще, а сегодня новостей…

 • 17 сентября 2018 года

  А що там у ПП - А що там у ЄС 3 ч. · № 17 сентября 2018 года над Украиной стало несколько легче дышаться.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment