emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

А не посварись Порох з Бєнєй. Що б воно було?

Всі розмови, стосовно помилок Петра Олексійовича, неправильної кампанії, Тетяни Чорновол в списках і токсичного пана Березенка пропоную починати з березня 2015.

Це коли Петро Олексійович зробив свою основну, на мою думку, помилку - посварився з Ігорем Валерійовичем.

Це, звісно, невдячна справа - моделювати історію, але давайте спробуємо уявити, що в 2015 і далі Ігорвалерійович отримує все, що він на той момент бажав. У обмін, напевно, на персональну лояльність і підтримку.

Ну тобто Ігорвалерійович з березня 2015 найкращій друг Петра Олексійовича, на плюсах розповідають про підвищення жирів в маслі і про те, як президент не спить ночами і протистоїть агресору. Західні партнери, можливо, висловлюють занепокоїння діями президента України на користь одного з олігархів, антикорупційні активісти кажуть, що деолігархізація провалена, МВФ відмовляє в черговому транші, гривня падає ще в три рази, безвіз і всеоб‘ємлююча угода про асоціацію призупиняються.

Натомість у Петра Олексійовича і в ток-шоу Право на Владу заявляють про зраду України з боку Заходу, прокуратура принципово заводить п‘ять справ на Медведчука, нарід ще більше гуртується навколо лідера. Або не гуртується, назріває Майдан-3 під керівництвом Юлії Володимирівни.

Я не знаю, як би далі склалося і переміг би Петро Олексійович, або навпаки - були б дострокові вибори. Або навіть не було б і виборів.

Просто мені здається, що в цьому сценарії конкретно в продюсера Володимира Зеленського була б зовсім інша роль, або взагалі не було б ніякої. І країна в цьому разі пішла б зовсім іншим шляхом.

Я, звісно, можу помилятись.

Але помилку - ну ту, справжню, з якої все почалось - потрібно шукати десь там.

А не там, де зі списка когось не прибрали, чи не нагодували спостерігачів.

Subscribe

 • Грязный стукач

  Борислав Береза 4 ч. · То, что Серёжа Лещенко стал банальным наёмником Банковой все уже давно…

 • Торговля на крови

  Юрій Бутусов 2 ч. · Торговля на крови: зачем Зеленский начал масштабные закупки электрики у…

 • “Здесь был Вова”

  Павел Казарин Вчера в 08:53 · Президентская каденция Владимира Зеленского достигла экватора.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment