emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Антон Колумбет: "Чому я не вірю в монобільшість Слуги Народу."

Чому я не вірю в монобільшість Слуги Народу.
Партійне будівництво, як і розбудова будь-якого колективу - це процес. Тривалий, складний і генеруючий головняки.

Всі громадські активісти знають, наскільки це складно, і якого терпіння це потребує. Спочатку ти просто збираєш велику кількість людей навколо якоїсь ідеї. Потім виявляється що реалізацію цієї ідеї кожен уявляє собі посвоєму. Ще пізніше виявляється що дехто уявляє собі посвоєму і саму ідею. Ще пізніше виявляється що дехто є просто маргіналом, який сипле безумними думками і намагається всіляко саботувати процес.

В кінці, як правило, виявляється, що над реалізацією ідеї готові працювати одиниці, а решта прийшли просто поговорити і написати про це на фейсбуці.

Слуга Народу - це унікальна політична партія, частина членів якої познайомились на партійному з'їзді. Решта незнайомі між собою і досі. Вони не об'єднані якоюсь ідеологією, в них немає досвіду співпраці один з одним, вони не пройшли горнило суперечок, дискусій та решти елеменів партійного будівництва. Боже, та вони навіть не пили разом горілку з шашликами, що в наших реаліях взагалі є ключовим етапом створення будь-якого колективу

По суті це натовп випадкових людей, яких ми всі зачинимо в одній кімнаті і змусимо генерувати рішення. Серед яких будуть дуже контраверсійні.

Яка позиція партії щодо української мови? Квотування музики? Амністії сєпарам? Проституції? Канабісу? Будівництва інфраструктури? Норм суспільної моралі? А хз.

Я знаю декого з людей, які стали депутатами по спискам СН. Це не погані люди. Вони розумні і патріотичні.

Я фізично не уявляю, як вони планують вибудовувати коммунікацію з українофобами-совками типу Бужанського, агентами російського медійного впливу типу Дубінського чи отої відкритої сєпарки, яка там щось кукурікнула про "сєпаратістав каториє нє сєпаратісти".

Але я хочу вірити, що коли їм на стіл ляже законопроект, який підтримає сєпарка, вони його не підтримають. Тому що так, вони пішли на певну угоду з совістю, продавшись франшизі Слуги Народу. Але ж вони мають для себе певне виправдання - "пройду, а там на угоди з совістю не піду".

На виході ми будемо мати зривання погон перед строєм, складення мандатів, створення груп впливу всередині партії і решту чудових речей.

Або ні. Але тоді це ппц.

Subscribe

 • 50 хвилин

  Валерій Прозапас 1 ч · В 50 хвилинах інтерв'ю Порошенка більше сенсів та відповідей на…

 • Лякалка

  Сергей Высоцкий 22 ч. · Тобто, ви зрозуміли що це за державний переворот за участі Ахметова? Це…

 • Проза життя проти конспірології

  Карл Волох 2 ч. · Дивлюсь, як коментатори в пошуках причин учорашнього провалу Зеленського…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments