emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Імітатори

11 ч.
. Всі обговорюють семінар для депутатів Зеленського. І знову обговорюють не те, що треба.
Справа в тому, навіщо він організований. При всій моїй шані до Тимофій Милованов, який я певен хоче вкласти у голови неофітів якісь світлі думки, треба розуміти, що пропагандивна ціль цієї події - зовсім не в тому, щоби навчити. Бо політиці неможливо навчити. Політика - це перш за все про відстоювання власних переконань. В когось вони є. А якщо їх немає, то за тиждень вони і не з’являться.
Нам показують реаліті-шоу. Це подія заради самої події. Суспільству просто демонструють веселі картинки. Створюючи із нічого медіа-подію. Яку будуть обсмоктувати ЗМІ та лідери думок. Не відволікаючись на реальні процеси, які будуть відбуватися за цією ширмою.
Час Зеленського в принципі буде будуватися на створенні паралельної реальності засобами піару. Суть цієї піар-реальності буде полягати у підміні понять та в тому, щоби за креативною формою приховати відсутність політичного порядку денного.
Реальні процеси будуть ховатися за численними мильними бульбашками імітаційних подій. Пильність суспільства таким чином будуть намагатися приспати.
І це - справді нове слово у політичній пропаганді. Бо до настання цієї зеленої епохи політична комунікація так-сяк, але будувалася на реальному порядку денному. З реальними ініціативами, законопроектами та пропрацьованим політчним наративом. Хай і популістичним.
Суцільна гра в імітацію - дуже загрозливий стан, який має на своїй меті дизоріентацію суспільства.
Тому будьмо пильними. Найбільша загроза для країни та суспільства - це загроза потонути у цій маніауляції.
Наше завдання - не дозволити цього. Та нав’язувати дійсний порядок денний. Без втягування у маркетингову гру супротивника.
Subscribe

 • Колективний Путін-Лєнін-Сталін

  Валерій Прозапас 10 ч. · Згідно опитування, російське населення сукупними 84% вважає "найвидатнішими…

 • Sea Breeze 2021

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 37 мин. · ВМС США заявили, что на следующей неделе начнутся учения Sea…

 • Моральный ущерб Фирташу

  Печерский холм ​​ 🏛️После «кошмарного унижения Медведчука домашним арестом», согласно члену наблюдательного совета…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments