emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Що це за брехливе та незграбне чмо?! З якого це лиха він якісь розпорядження озвучує?!

зранку в новинах показали бойфренда Зеленського Богдана, який повідав епічну сагу, як його спокушали хабарем неназваний смотрящій від Клічка і як Богдан відмовив, але чомусь так і не спромігся бодай записати на диктофон на телефоні процес свого зваблення.
така досвідчена людина, адвокат, помічник пірата Коломойського і така непруха. а раптом "смотрящій" змонтує компромат на Богдана, а Богдану і заперечити нічим?
Але досвід підказує, що до Богдана приходив фантазійний Віталік-з-барсєткою, той, якому постійно відмовляв Сакварелідзе. Так що можна бути спокійним за Богдана - ніякі компрометуючі його плівочки в мережу не попадуть за фактом відсутності події.
До речі, зелебобки, а коли ви вибрали Богдана, не підкажете? на президентських чи може на парламентських? Чому ця людина з мордою мопса, завідуючий папером і скоросшивателем, раптом озвучує розпорядження і робить заяви і наїзди, які не входять в сферу його повноважень?
На підставі чого? - доступу до тєльца нашого верховного клоуна?
Може нехай вже тоді Лєнка або мама Зеленського?
Subscribe

 • Но есть и хорошие новости...

  Николай Подосокорский Россия и Сьерра-Леоне подписали сегодня совместное заявление о неразмещении первыми оружия в космосе. «Это еще…

 • Товарищу Авакову

  Nana Voitenko 12 ч. · Показали прекрасный телеграм-канал "Старик Богомолец" - @bogomoletz…

 • Детективная история

  Печерский холм ​​ 🏛️Вокруг канала "Первый независимый", который собрал кадры закрытых каналов ZIK, NEWSONE и 112, и который сегодня…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments