emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Кілька питань в повітря

Просто поставлю кілька питань в повітря:
- Чи буде реакція головного відповідального за зовнішні відносини (так, його Вололимиром Зеленським звати) на спроби Макрона і Трампа повернути в G7 Росію, виключену за анексію Криму? Я казав, що без належної реакції президента України, РФ буде в ПАРЄ, а тепер може бути і у Великій вісімці, і санкції можуть почати знімати вже на початку наступного року, як все йде такими темпами при відсутності спротиву з українського боку.
- Чи буде хтось з ОПУ та МЗС говорити з Німеччиною, Великою Британією, Канадою та Японією про неприпустимість відновлення G8 до деокупації Криму? З Італією наразі все зрозуміло і без розмов. Чи буде реакція відповідальних за зовнішню політику в партії влади? Чи матиме парламентська дипломатія голос взагалі?
- Чи хтось з ОПУ нарешті пояснить чи є стратегія зупинки регресу в питанні відстоювання інтересів України? І чи є якась стратегія щодо роботи над стримуванням Росії і збереженням суб’єктності зовнішньої політики взагалі? Останні компліменти новому главі держави з усіх боків швидше насторожують, бо вони роздані за більшу поступливість, яка може надто дорого обійтися України. Якщо я помиляюся в припущеннях, хай публічно окреслять майбутні кроки. Поки є тиша існуватимуть підозри.
Але чомусь здається, повітря зараз залишиться тихим. Шторми попереду.
Subscribe

 • ЯКЩО НАЗВАЛИ ГЕТЬМАНОМ...

  Дмитро "Калинчук" Вовнянко 17 ч. · ЯКЩО НАЗВАЛИ ГЕТЬМАНОМ... Коли якесь мурло, силячись принизити…

 • Клоун не розуміє мову попереджень

  Mason Lemberg Только что · Прочитав про те що заборона в'їзду Коломойському в США - це таке собі…

 • Резонанс

  Дмитрий Чекалкин 3 ч. · Андрій Смолій: А тепер цікаво: коли буде реакція багаторічних партнерів Ігоря…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments