emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Перші висновки

5 ч.

Якщо він і сьогодні нічого не зрозуміє, то це президентство буде рекордно коротким

Судячи з реакції на попередній пост, не всі зрозуміли, що саме сьогодні сталося. Поясню: якщо на захід за участі президента і офіційних осіб збирається набагато менше людей, ніж на альтернативний - це дуже поганий сигнал для влади. Якщо це стається через три місяці після тріумфального обрання президента - це попередження про майже неминучу катастрофу.
А знаєте, хто двоє головних бенефіціарів сьогоднішніх подій?
Кличко і Аваков. Перший - бо в таких умовах продовжити кастрацію повноважень Віталія і піти на загострення з киянами (заради переключення фінансових потоків на Богдана-Вавриша) - повна дурість, яка може стати «чорним лебедем» для Зеленського уже найближчим часом.
Другий - бо цілком ясно, що протести можуть початися досить швидко. І жодна нова людина на посаді міністра МВС не буде здатна ані вберегти ВОЗа від трагічних помилок, ані ефективно його захистити.
До речі, ми з вами зацікавлені в його (Авакова) збереженні не менше - як би хто не ставився до нього через помилковий (з нашої точки зору) вибір. Він усі роки ліпше за будь-кого з попередників тримав баланс між вуличною (і іншою протестною) активністю - і дотриманням громадського порядку. А досвід одного з керівників Майдану чітко покаже йому межу, котру не варто переходити в разі ескалації подій.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments