emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Перші висновки

5 ч.

Якщо він і сьогодні нічого не зрозуміє, то це президентство буде рекордно коротким

Судячи з реакції на попередній пост, не всі зрозуміли, що саме сьогодні сталося. Поясню: якщо на захід за участі президента і офіційних осіб збирається набагато менше людей, ніж на альтернативний - це дуже поганий сигнал для влади. Якщо це стається через три місяці після тріумфального обрання президента - це попередження про майже неминучу катастрофу.
А знаєте, хто двоє головних бенефіціарів сьогоднішніх подій?
Кличко і Аваков. Перший - бо в таких умовах продовжити кастрацію повноважень Віталія і піти на загострення з киянами (заради переключення фінансових потоків на Богдана-Вавриша) - повна дурість, яка може стати «чорним лебедем» для Зеленського уже найближчим часом.
Другий - бо цілком ясно, що протести можуть початися досить швидко. І жодна нова людина на посаді міністра МВС не буде здатна ані вберегти ВОЗа від трагічних помилок, ані ефективно його захистити.
До речі, ми з вами зацікавлені в його (Авакова) збереженні не менше - як би хто не ставився до нього через помилковий (з нашої точки зору) вибір. Він усі роки ліпше за будь-кого з попередників тримав баланс між вуличною (і іншою протестною) активністю - і дотриманням громадського порядку. А досвід одного з керівників Майдану чітко покаже йому межу, котру не варто переходити в разі ескалації подій.
Subscribe

 • ОПЗЖ: ПУТЬ ОЧИЩЕНИЯ

  Max Mykhaylenko сейчас с Maksym Mykhaylenko . 2 ч. · ОПЗЖ: ПУТЬ ОЧИЩЕНИЯ Вообще, очередной крах…

 • Часы тикают

  Печерский холм ​​ 🏛️ #вагнер Сообщение советника министра обороны Юрия Бутусова о том, что экс-начальника главного разведывательного управления…

 • Чергова методичка

  Валерій Прозапас 13 ч. · Всі каліровані малороси як під копірку почали розганяти нові методічки імені…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments