emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

ВВС. СNN

Несподівано для себе сьогодні став ледь не головним київським ньюзмейкером. Комусь така роль може подобатися, але в моєму випадку ситуація сумнівна. Тож треба її пояснити.

Очільник ОПУ Андрій Богдан, з яким я особисто не знайомий, опублікував у Facebook статтю, в якій я начебто вимагаю кошти з київських підприємців за роботу їхніх МАФів. Є два поважних видання – британське ВВС та американське СNN. А є українська пародія на ЗМІ – BBC-CCNN.com.ua. Своїй сьогоднішній популярності я завдячую «пародії» – саме на неї опублікував посилання голова ОПУ.

До речі, хтось раніше чув про цей сайт? Бо як назва, так і рівень публікацій (особливо смішать заголовки – не полінуйтеся, почитайте) вказують на те, що це типовий «зливний бачок», де публікується всілякий непотріб за гроші. Я не вірю, що очільник ОПУ читає подібне й тим паче не розуміє різниці між журналістикою справжньою та замовною. Людина, яка пройшла президентську кампанію, поведеться на такий «вкид»?.. Та їх десятки ледь не щодня фактично про всіх, хто причетний до політики! Я скоріше повірю в те, що пана Богдана попросили про репост або ввели в оману щодо серйозності цього «засобу масової інформації». «А де опублікували?» «Та ВВС. СNN писали». Людина заклопотана, могла й не помітити, що це за BBC та CNN насправді.

Щось схоже ми вже бачили. Пригадуєте, як після перемоги на виборах Володимир Зеленський у себе в Instagram записував відео, в якому говорив, що від його імені до бізнесу звертаються всілякі «прохачі» та вимагають «мзду»? У ситуації зі мною, схоже, було використано той самий шаблон. От тільки я «ходив» не від Зеленського, а від Богдана. Так-так, це ніяк не пов’язано із підкилимною війною між главою ОПУ та київським мером Віталієм Кличком. Це точно не новий спосіб знайти черговий привід оживити конфлікт – якщо складно нищити репутацію міського голови, то варто спробувати «пройтися людьми», які асоціюються з його командою. Що ж, приймаю ситуацію такою, якою вона є. Бо сили, які використовують моє ім’я в своїх ігрищах, перебувають «у високих кабінетах». Туди вхід лише для вибраних.

Але чому саме я став фігурантом статті? Думаю, через свою активність як депутата. Обирався по Деснянському районові. Воюю там з МАФами. І, авжеж, нажив чимало ворогів. Не хочу бути голослівним. Запропоную всім хейтерам тест на логіку. В статті на «ВВС» та «CNN» про мене пишуть, що я вимагаю кошти з бізнесменів «іменем Богдана». Окей, але ж водночас я є чи не головним лобістом капітальної реконструкції бульвару Вигурівського в Деснянському районі. Місцеві жителі знають, як буйно квітне торгівля у МАФах на вхідних воротах проспекту. Якщо я на цьому заробляю, хіба є здоровий глузд у тому, аби лишитися без прибутку? Після капремонту ніяких МАФів там не буде.

До речі, на «ВВС» та «CNN» є оригінальні новини й про самого пана Богдана. Як вам заголовок: «Голова Офісу Президента Андрій Богдан в останні тижні регулярно дзвонить до ГПУ, вмовляючи Генпрокурора Юрія Луценка ініціювати арешт всього майна п’ятого президента Петра Порошенка». А з цього тексту випливає, що пан Богдан займається рейдерством: «ЗМІ б’ють на сполох! Богдан «віджимає» один із найбільших телеканалів у відомого олігарха». Новини справді вражають: «Богдан в обіймах гарячої блондинки..:», «застукали вночі в…», «фото потрапили в мережу». Ну, ви зрозуміли рівень джерела інформації.

В оприлюдненій статті про мене жодної конкретики. Незрозумілі скріни, які може будь-хто зробити за хвилину. «Ноу-нейми» коментатори. Замовники публікації зробили з пана Богдана чупакабру, яку бояться в Києві. Невже ці люди справді вважають, що, використовуючи прізвище очільника ОПУ, в столиці можна чинити «бєспрєдєл»? Байки…

Щоб зупини фейк-ньюз, я звернуся до НАБУ. До кінця тижня Бюро отримає запит від мене з вимогою перевірити викладену інформацію. Я впевнений, що результати перевірки розставлять всі крапки над «і».

Й останнє. Закликаю подбати про інформаційну гігієну. Бо завдяки сучасним методам впливу через так звані ЗМІ сама ж влада і перетворює важливу антикорупційну боротьбу на фарс. Питання, хто стане зіркою «ВВС» та «CNN» завтра?

Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment