emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Диктатура насувається?

СтІльки років билися за позбавлення політиків впливу на правоохоронну і судову системи - і ось, нарешті, Зеленський намагається, змінивши Конституцію, взяти собі право призначати голів НАБУ та ДБР. Думаю, не за горами і повернення права призначати суддів, яке вони також назвуть «реформою».
Знаєте, я не дивуюся хвацькості авантюристів, які прийшли сьогодні до влади. Скажу більше: можливо, в цьому (поверненні права) є навіть певний сенс, бо ж політики несуть, принаймні, політичну відповідальність за свої призначення, а що ви візьмете з «представників громадськості»?
Але ж головне не це. Де вся наша навіжена грантоїдська братія, котра за незалежність Ситника від президента і парламенту готова була мати рідну продати? Де наші прекрасні західні ментори, котрі здатні були припинити (за самий натяк на таке) кредитування МВФ, хоча сотні законів ухвалювалися в чіткій відповідності до їхніх вимог? Тобто, в умовах, коли Коломойський відкрито прибирає до рук усю країну, нікого більше ані боротьба з корупцією, ані надмірний вплив олігархів не гребуть?
Хтось збожеволів - або я, або навколишній світ.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments