emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Цілком зрозуміло. Зе-президент совкового бидла, а не українців

ЗЕ прибув до Польщі. А до цього...
До цього (у ході підготовки візиту) навідріз відмовився зустрічатись там з українською громадою. На цей факт вже зреагували 38 громадських організацій українців з 21 країни світу, які звернулися до Зеленського з відкритим листом. В якому пишуть, що розглядають цей факт як "зневагу до своїх земляків".

Я спробував з`ясувати, яким чином президентський протокол знехтував таким традиційним заходом, як зустріч з діаспорою - адже подібних рандеву боявся лише двічі несудимий Янукович. Знаєте, що мені відповіли off-record? Що за кордоном досить мало прихильників Зеленського (ч̶и̶т̶а̶й̶:̶ ̶з̶е̶-̶б̶і̶л̶і̶в̶), а тому преЗЕдент некомфортно почуватиметься у ході гострих запитань від тих, хто голосував за Порошенка. І це після того, як гаслом Верховного коміка була теза про те, що досить розділяти українців за політичними вподобаннями!

Цинізм як він є. Чи просто Ігор Валерійович не дозволяє ні з ким зустрічатись за відсутності "смотрящєго" Богдана? І взагалі, як це кореспондується з іншим гаслом нової влади про повернення українців всього світу до України? Риторичні запитання...

Але нам своє робити, у нас путч на носі...😉

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments