emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Шантаж?

Припускаю, що підпал будинку Гонтаревої в момент прибуття місії МВФ - це не помста, а шантаж. А якщо жантаж, то, звісно, не Гонтаревої, а сьогоднішнього керівництва держави - з метою "вибити" з них якнайшвидше мирову по Приватбанку під загрозою відчутно нашкодити стосункам країни із західними донорами (починаючи з МВФ).
*
Хай там як, але загалом шантаж чинної влади у стилі "підіть на поступки моєму бізнесу, а інакше я зроблю цій країні погано; я з моїм бізнесом виживу, а з вас виборці спитають" - це в Україні різні бізнес-гравці практикували за різних президентів. Якщо це спрацьовувало раніше, чому б не припустити таке і зараз.

Від себе: я б радив Коломойському уникати ролі людини, яка геть усім заважає жити: ворогам, друзям, діловим партнерам, нейтральним спостерігачам та мирним обивателям. Бо це завжди погано закінчується для такої людини, яка  втрачає від пихи відчуття реальності й критичне ставлення до своє здатності зіхистити себе від найгіршого.
Subscribe

 • Ми переможемо

  Юрій Гудименко 3 ч. · Досить, бляха, скиглити. Ми не програємо цю війну. Ми її виграємо. Наголоси ставте…

 • Гра в мовчанку

  Валерій Прозапас 7 ч. · Зверніть увагу на вже традиційний ігнор втрат на фронті з боку…

 • Большой поэт все понимал

  Интересно, что лирический герой (не надо никогда его путать с автором) несомненно влюбляется в свою жертву. Лихорадочно ищет опоры, какие-то…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments