emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Влада бандитів їх фаворитів та холуїв

Атракціон смішного холуйства
Петро Олещук

Звеличення першого віце-прем’єра Арбузова  - це найкращий символ того, як саме функціонує українська деспотична політична система, де воля однієї персони або кількох людей, що доходить у своїй абсолютності до меж відвертого самодурства та виходить за них, підміняє собою залишки розуму.

Чи знав хтось про існування цього пана до 2010 року?

Очевидно, це були лише його рідні та друзі, але тепер він формально – друга особа в уряді, яку готують до того, аби найближчим часом стати першим.

........

Смішно тому, що відомі та поважні у минулому політичні персонажі намагаються вислужитися невідомо перед ким, який не має ні реального досвіду, ні якихось досягнень. Не має взагалі нічого, окрім близькості до родини президента, і це достатньо для того, аби половина нашої “політичної еліти” влаштувалася в чергу, аби висловити йому свою щирішу повагу та визнання.

Думаю, що якби президент, спираючись на досвід римського імператора Каллігули, призначив в уряд коняку, то і у останньої би швидко виник справжнісінький фан-клуб серед чиновників, які би вихваляли конячу мудрість, розмах замислів та небачених розмірів розум. Експерти би писали про цього коня, як про найвидатнішого політика сучасності. Засновані у Кельні організації наших мігрантів проголошували б його особистістю року і т.д.

Практика вилизування чобота царського фаворита у всій красі.

(повністю тут)

http://blogs.korrespondent.net/celebrities/blog/oleshchuk3/a90548
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments