emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Чекаємо, коли дурні порозумнішають...

6 ч.
- Чому ти так мало пишеш останні дні, чому не реагуєш на ганебні дії влади? - запитав у Месенджері мій знайомий.
І я не знаю, що йому відповісти, бо давно виписався. Весь жах, який зараз коїться у нас на очах, я передбачив і попередив про нього стільки разів за останні пару років, що ніяких слів і емоцій у мене не залишилося.
Можливо, я не писав сотню разів про те, що ніхто не зменшить населенню тарифи, бо це буде злочин проти української економіки, а приведення їх до більш-менш ринкового рівня було найважчою реформою уряду Яценюка, за яку найліпший з українських прем‘єрів заплатив політичним небуттям?
Чи, може, я не попереджав, що структура власності на рейтингові медіа призводить до того, що президента України у нас визначають декілька олігархів і Путін, а спроба вести політику незалежну від цих факторів означає крах для будь-якої влади?
Чи я не пояснював, що проект «Зеленський» для його автора - це взагалі не про політику, а суто бізнес, тому пограбування країни одним (або парою) олігархів тут неминуче?
Я не передбачав, що шквал критики проти не ідеальної, але цілком проукраїнської і реформаторської влади віддасть країну в руки популістів і малоросів?
Я не передрікав, що політик із числа жартівників про ебонітові палички неминуче стане на бік тих, хто ці «палички» вклав у руки Беркуту?
Я не перекладав усім сентенцію з інавґураційної промови «досягнемо миру без втрати територій» як «виконаємо план Путіна і здамо суверенітет»?
Не пояснював, що вираз «проведемо референдум по НАТО» означає підготовку до відміни євроатлантичної інтеграції України?
То про що мені тепер писати - який я мудрий і як усі мої прогнози справдилися (у своєму найгіршому варіанті)? Але таких (або майже таких) пророків у країні декілька мільйонів. І більшість моїх читачів - з їх числа. Тобто, і тут нічого нового не додаси.
Тому, все, що лишається, почекати, коли ці мільйони (а з ними і ще скількись тих, хто прийшов або поступово приходить до тями) вирішать сказати своє слово разом зі мною. І це будуть не соціальні мережі.
АПД. Перечитав свій текст і зрозумів, що написав під кінець повну дурницю. Фейсбук за всіх своїх недоліків - єдиний серйозний медійний ресурс, який не знаходиться під контролем українських олігархів чи Кремля. Саме тому Зеленський програє тут патріотичній частині суспільства майже всуху. Значить, поки що гуртуємося тут.
Subscribe

 • ЯКЩО НАЗВАЛИ ГЕТЬМАНОМ...

  Дмитро "Калинчук" Вовнянко 17 ч. · ЯКЩО НАЗВАЛИ ГЕТЬМАНОМ... Коли якесь мурло, силячись принизити…

 • Клоун не розуміє мову попереджень

  Mason Lemberg Только что · Прочитав про те що заборона в'їзду Коломойському в США - це таке собі…

 • Резонанс

  Дмитрий Чекалкин 3 ч. · Андрій Смолій: А тепер цікаво: коли буде реакція багаторічних партнерів Ігоря…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments