?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Flag Next Entry
Совок
emiliozk
«Як він міг не взяти участь у церемонії?» - запитують притомні люди.
Відповідаю: так само, як відмінити військовий парад. Бо він не розуміє народу, президентом якого став. Він щиро вважає, що розуміє, бо приймає за український народ натовп недолугих совків і малоросів, котрі десятиліттями набиваються в його концертні зали і радо їржуть над жартами про ебонітові палички чи порноактрису. І яким парад справді до лампочки . Тому він і вирішує відмінити цей «порошенківський» захід , не розуміючи, до яких наслідків це призведе. А потім викручується, як вуж на сковорідці, щоб не вступити в конфронтацію з дуже серйозною і рішучою частиною суспільства.
Цілком схожа ситуація з церемонією в Бабиному Яру. Гарантую, що основним мотивом було манкуртівське побоювання, що народ сприйме його участь негативно: мовляв, єврейський біль йому важливіший за український. Не розуміючи, що в Україні сьогодні є нова політична нація, для якої Бабин Яр - це загальноукраїнська трагедія. А совок-президент, який посмів цю подію проігнорувати, нічого, крім огиди, не викликає.
І лише отримавши таку реакцію він мчить у Яр і там робить фото-алібі, мовляв, він там був, але «інкогніто».
Добре, хоч на цей раз без Бадоєва обійшлося


  • 1
А я вважаю навпаки. Зелупа це той мєстєчковий єврей який завжди хотів бути руським. МамаРимма його так виховала. Цей єврей хоче щоб усі забули що він єврей. Жере шаурму із свининою. У святу суботу розважає великих панів по клюбах. Нах йому той бабин яр?

Але з чого такий гвалт? Половина з 73% такі самі мєстечкові українці.

  • 1