emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

ЧОМУ Я ЗАВТРА БУДУ НА МАЙДАНІ?

ЧОМУ Я ЗАВТРА БУДУ НА МАЙДАНІ?
(коротко про головне)

Зеленський - це проект пула олігархів (найвідоміші з них Беня та Пінчук, але є й інші), стратегічна мета яких - відновлення "нормальної" повномасштабної торгівлі з Росією. На дрібнішому рівні "хай роблять що хочуть" - десь закручують гайки, десь, навпаки, лібералізують - порівняно з тим головним, це олігархам байдуже. (Тому і маємо з внутрішньою політикою перманентну "зрадоперемогу").

Крим для цієї стратегії не перешкода (Захід зрозуміє і підтримає). Донбас - як кістка в горлі. Поки там не "вирішити", відновлювати повномасштабну торгівлю з Росією буде непристойно.

Як далеко зайде Зевлада, щоб прибрати цю перешкоду олігархічній торгівлі?❗️Так далеко, як їй дозволить зайти українське суспільство❗️- під загрозою масових протестів. Інших обмежувачів ця влада не має.

Тому зараз, крім українського громадянського суспільства (і меншості притомного політикуму), національні інтереси України захистити нема кому. А їхнім захистом, на сьогодні, є насамперед вдовблювання в голови цієї влади тих "червоних ліній", які їй українське громадянське суспільство перейти не дозволить.

Це можна зробити тільки масово. І тільки на Майдані.

Subscribe

 • Яблука Симиренка

  Скарби України 15 ч. · Яблука Симиренка У ніч з 17 на 18 вересня 1938 р. розстріляний 47-річний професор…

 • Дєлают нас вмєстє...

  Людмила Воробьева 5 ч. · Аварія, винуватцем якої став нардеп-слуга Олександр Трухін, розслідуватись не буде…

 • И опять Таня Адамс

  Tanya Adams Привет, камрады. Следующие две недели я переквалифицируюсь в travel-блогера и в политоту заглядывать не буду ваще, а сегодня новостей…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments