emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Акція

Отже, не буде зайвим нагадати, що завтра всією Україною пройдуть акції протеста проти можливої капітуляції України. А тут ми спробуємо відповісти на найбільш популярні запитання.

– Чого ви хочете?

Ми хочемо, щоб президент України перестав плисти у тому зовнішньополітичному фарватері, яким пливе зараз і який призведе нас усіх до Москва-ріки. Короткий список наших вимог до Зеленського був проголосований на Майдані і представлений тут:https://www.facebook.com/426507261147892/posts/770056183459663?sfns=mo

– Ви намагаєтеся скинути законно обраного Президента?

Ні. Ми намагаємось мирним чином зробити так, щоб законно обраний президент вів країну у тому напрямку, який вимагає нація і час. До перемоги, а не до програшу у війні. Ми розуміємо, що будь-які революції під час війни з Росією гратимуть на руку Путінові, і робимо все для того, аби мирним чином вплинути на ситуацію.

– Це акція «Демократичної Сокири»?

Ні. Це акція і «Демократичної Сокири» також. Зараз колосальна більшість проукраїнських сил, політичних партій, рухів, організацій, частина із яких ворогувала одне з одним, сіли за стіл переговорів і об‘єднали зусилля заради недопущення капітуляції. Серед них, звичайно, і ми. Ми вважаємо, що інтереси країни наразі нескінченно важливіші за політичну боротьбу і поступаємось інтересами партії заради інтересів держави як такої.

– То ви, мабуть, за Порошенка!

Розкажіть це представникам тих партій і рухів, які боролися проти Порошенка роками і які стоятимуть пліч-о-пліч з вами на Майдані.

– То ви, мабуть, проти Порошенка!

Розкажіть це представникам тих партій і рухів, які підтримували Порошенка роками і які стоятимуть пліч-о-пліч з вами на Майдані.

– То ви, мабуть, за гроші стоїте!

За наколоті апельсини. Та американські печеньки. Як і у 2013-му. Як і у 2004-му.

– То це політична акція?

Це надпартійна акція без партійних прапорів. Інтереси держави об’єднали дуже багато різних організацій. Але вимоги акції, звичайно, стосуються політики, у першу чергу зовнішньої.

– У яких містах пройдуть акції?

Розклад акцій у різних містах – у першому ж коментарі. Якщо ми когось забули – добавте, будь-ласка, цих міст дуже багато.

– То що ж, до зустрічі?

А то!

#демсокира #Д7 #рух_опору_капітуляції #РОК #Майдан

На изображении может находиться: один или несколько человек

Tags: #Д7, #Майдан, #РОК, #демсокира, #рух_опору_капітуляції
Subscribe

 • Цифри

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 11 ч. · ЦИФРИ ЗАМІСТЬ ПРОПАГАНДИ. Зранку читаю новину, розміщену на…

 • Литва. Атака мигрантами. Что будет дальше?

  Алексей Копытько 1 ч · Литва. Атака мигрантами. Что будет дальше? Тут все просто до безобразия - создаётся…

 • Ню-ню-ню

  Карл Волох 1 ч · - Ню-ню-ню, - погрожують німецькі політики, зокрема, наступник Меркель Армін Лашет, - нехай…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments