emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Продовження серіалу «Слуга народу»

Замість висновків.

Однозначно, поява прес-конференції Зеленського це маленька перемога журналістів та суспільства. Дотиснули. Адже Зеленський п‘ять місяців фактично не контактував з пресою, ба більше, ці «контакти» перетворювались на фарс: розіграні інтерв‘ю, записані для 1+1 ролики.
Добре. Це плюс якого добилось суспільство.

Проте, є кілька ключових «але».

ФОРМА.
Абсолютно безвідповідальна по відношенню до журналістів, експертів та громадян країни. Одні й ті ж питання по 10 разів. Одні й ті ж відповіді. Непотрібні запитання. Безликі відповіді. Раціональніше зробити прес-конференцію на 3-4 години з усіма 300 журналістами.
Фактично це було зроблено з одною метою: заговорити, втратити зміст, не дати виділити головне від побічного.

ЗМІСТ.
Чи почули ми щось нове? Абсолютно нічого. Жодної чіткої відповіді про «Приват», війну, вирішення ключових питань безпеки країни. Жодних реальних аргументів. Лише заговорювання.
Проте кожні 15 хвилин згадуються «попередникт»: «поганий Порошенко», «злочинна влада». Але найгірше що у свої меседжах Зеленський фактично звинуватив Майдан в підпорядкуванні Порошенку, таким чином намагаючись нав‘язати несамостійність десятків тисяч людей які приходять протестувати проти дій влади.
Чого варті фрази «Майдан робить мене слабкішим» чи «Війна почалася з мови».

ВИСНОВОК.
Прес-марафон скликаний лише з одною метою: відтермінувати повноцінне падіння рейтингів нової влади, яке вже є фактично неминучим. Закрити очі людей на постійні провали зовнішньої та внутрішньої політики. Закрити вуха людям за капітулянтський «план Штайнмаєма» та відведення військ.
Прес-конференція є типовим медійним відволікаючим маневром влади, продовженням серіалу «Слуга народу» в режимі реаліті-шоу для загальної маси населення.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 5 comments