emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Знущальна сільська аналітика

Депутати Хмельницької, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської облрад, міськрад Кропивницького, Сум, Херсона, Луцька, Дрогобича та інших місцевих рад, які минулого тижня мали необережність понаприймати якісь звернення до президента Зеленського щодо неприпустимості здачі національних інтересів і початку капітуляції України просто зобов‘язані тепер вибачитися. Персонально вибачитися перед народним депутатом, слугою Яременком Богданом Васльовичем. Котрого вони так необачно потурбували, аж він змушений був відірватися від державних клопотів та зробити їм суворе зауваження.

Тепер оті місцеві ради повинні скликати свої екстренні засідання та публічно заявити «Дорогий наш Богдане Васильовичу! Простіть нас пожалуста. Ми люди темні, а ви нас просвітили. Тепер нам ясно, що ми стали сліпими жертвами кампанії з дезінформації, дуже брудної гри тих, хто втратив владу на найвищому рівні. І чого ми в це улізли? Самі не понімаєм. Ми ж люди некомпетентні, ще й низької кваліфікації. Дякуємо, що знайшли час нам це пояснити. Обіцяємо виправитися і відтепер ми, у суворій відповідності до Ваших вказівок, будемо займатися виключно сміттям. А також комунальними питаннями. Вибачте нас, будь ласка, якщо зможете. Ми так більше не будем».

І думаю, Богдан Васильович їх пробачить. Адже він людина не жорстокосерда. Бо мирні протести звичайним громадянам він, наприклад, все ж таки великодушно дозволив. Хоча й застеріг, аби ніде ніхто не смів говорити про формулу Штайнмаєра! Так і сказав: «Формула Штайнмаєра" – це не те питання, яке можна обговорювати, зібравшись на площі свого міста». Тож оскільки завтра у Києві, а також у ряді великих міст України небайдужі громадяни скористаються дозволом Богдана Васильовича Яременка і вийдуть на маніфестації, то дідусь дуже просить - аби ніде ніхто не смів про формулу Штайнмаєра і слова сказати! Говоримо лише про погоду! Бо зараз, ну як назло, місяць у повні, а в таку пору Богдан Васильович особливо уразливий. Не можна його хвилювати.

Subscribe

 • Швидко

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 9 мин. · Суд у Страсбурзі відхилив перші вимоги РФ до України - у…

 • "Та сторона.."

  Мироненко Анатолій 23 июля 2020 г. · Natalka Mishchenko 2 год · Військового медика вчора поховали…

 • Зеленый позор разгорается

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 15 ч. · Генпрокурор Молдовы официально заявил, что к похищению Чауса…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments