emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

14 жовтня. Враження й роздуми суперечливої особи

#НіКапітуляціі

Це очевидно наймасовіша протестна акція з часів Майдану.
Здається, що на День Незалежності учасників Ходи ветеранів було набагато менше.
За власними оцінками - ветеранів, волонтерів, учасників з різними партійними прапорами, разом з глядачами, ЗМІ і пр. на Майдані було сьогодні від 100 тис.
Нехай тупа вівця Мендель негайно викликає "Рекордсмену" з Банкової чергового фіксатора - це треба вміти щоб за півтора місяця презедентства Майдан вже скандував "Зелю геть".
Саме через півтора місяця, адже формально перебуваючи на посаді 4 місяці Зеленський нічого визначального не робив і не заявляв до кінця серпня.

Здалося, що рівень сценічних ораторів не дотягує до масштабу події. Добре, що на сцені не було політиків. Хоча сьогодні, протягом дня, на різних акціях в центрі Києва трапилося чимало політичних, медійних і фейсбучних знаменитостей.
Не подобається Гайдукевич, але хлопчина не дурний, пару тез ввернув доречних.
Формально один з організаторів, Гудименко з отої "Сокири", теж юнак начитаний і розумний, вдало вклався в текст тільки в кінці акції. Початок сценічної риторики був більше схожий на публічний тролінг покидька Богдана.
Але краще вдало закінчити, аніж почати.

Шкода, що такі шоу, як би там не було, набагато ближчі до стадіонного концерту рок-зірок, а не до вечорів пам'яті.
Коли бачиш перед собою Жемчугова, Зінкевич і багатьох інших, виникає нестримне бажання не просто аплодувати, а навіть стати на коліна. Навіть перед живими.
І навіть попри оголошену хвилину мовчання за загиблими, якось не вистачило драматургії, щоб більш достойно згадати тих, завдяки кому 80% України живе майже мирним життям.

Попереджувальний дзвіночок, який пролунав для Зекоманди 24 серпня, Банкова просто проігнорувала. Минулу акцію від 6 жовтня - руками ідіота Богдана намагалася звести до "купленої порохоботами масовки".
Подивимося на реакцію щодо сьогоднішньої ходи.
Щось підказує, мабуть просто логіка і розум, що презедент не втратить шансу обісратися в коментарях і неадекватних оцінках знову.

З мінусів - в спільноту вільних людей дуже просто затесати провокаторів. Немає жодних сумнівів, що вже сьогодні або завтра "Кремль-ТВ" покаже великим планом маленьку групу з 4-5 осіб з прапорами європейських ультраправих нацистів (точно- болгарська Атака, ще якийсь колоритний юнак італійського виду з пучком фашини на стягу, в чорній уніформі і чорних SS-like чоботях) - вони ну дуууже старалися потрапити в об'єктиви відеокамер.

І ще - але це вже не стільки до учасників, скільки до політичного класу, уламки якого точечно залишилися в парламенті і поза парламентом. І це не про Петра Олексійовича.

Слоган "Ні капітуляції" він за своїм характером деструктивний, тобто виконує підсвідомо лише функцію заперечення. Майдани в Україні будуть мати сенс, будуть перемагати лише тоді, коли їх цілі, мета і способи будуть конструктивними, такими, що творять альтернативу, а не просто відкидають щось хибне; коли задають інакший порядок денний, відмінний від того, який тупо намагається реалізувати чергова, відірвана від реальності влада.

Tags: #НіКапітуляцііЦе
Subscribe

 • Неутомимая Таня Адамс

  Tanya Adams 📌 А вот ваш Порошенко на яхте за охулиард денег плавал, сказали у Зеленского и почему-то уволили из губернаторов жену опального…

 • Увольнение и назначение

  Юрій Бутусов 1 ч · Причины кадровых изменений в ВСУ: почему уволен главком ВСУ Хомчак и какие вызовы стоят…

 • Гора родила мышь

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 2 ч. · После указаний Зеленского провести массовый аудит на госдачах…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment