emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Даруйте за крик, але без нього ніяк.

ЗАВТРА СУД МОЖЕ ПОВЕРНУТИ ПРИВАТБАНК КОЛОМОЙСЬКОМУ. Даруйте за крик, але без нього ніяк.

Ось тут пояснення, чому після вчорашньої апеляції в Лондоні Беня піде в ва-банк. Прочитайте якщо пропустили.
https://www.facebook.com/100010869428369/posts/895795950792711/

До рішення апеляції всі думали, що рішення за позовом офшорки Коломойського про скасування націоналізації Привату 17 жовтня (тобто завтра) знову прийнято не буде. Тепер зрозуміло, що Беня більше вже не може чекати.
Йому потрібно забрати по бєспрєдєлу Приват тут, в Україні, тому що інакше Україна за британським правом і по закону отримає від нього все. 3 мільярди доларів, які він нам поверне за рішенням Високого суду Лондона, це тільки початок.

Маски зняті. Адміністрація і Кабмін усунулися від питань Привату. Типу нехай все вирішить суд. Але в українських судах Беня вже все порішав. Ми знаємо про українські суди. Не треба нам вішати локшину.

Суть позову Бені проста. Він через свою офшорку, яка володіла часткою в Приваті намагається розірвати договір купівлі Привату Кабміном у Бені на прохання самого Бені. Ага, нібито Беня сам написав лист з проханням купити у нього банк з усіма боргами, але офшорка то не писала такого листа. А те, що це Беніна офшорка, це юридичне питання, нехай вирішить суд.

Суддя Шкурдова ВЗАГАЛІ не повинна розглядати цю справу, бо закон прямо забороняє повернення акцій банку власникам-злодюжкам після входу в капітал банку держави. Однак справа розглядається, причому в закритому режимі, попри її суспільну важливість. Це просто нісенітниця, завдання якої медійно приховати те беззаконня, яке твориться в суді. А там твориться беззаконня.

Вони думають, що все вже порішали. Що всім вже занесли, а інших змусили закрити роти. Якщо Беня поверне собі Приват, можете забути про банки в нашій країні, можете забути про стабільний курс, можете забути про інвесторів. Мені не можна закрити рот, мене ніхто не змусить здатися. І вас також.

Тому завтра, о 10:30, я буду під Господарським судом міста Києва за адресою вулиця Богдана Хмельницького, 44Б. І я кличу вас всіх туди. І чекаю вас всіх там, тому що нічого важливішого, ніж завтрашнє засідання суду, нема. Вони будуть переносити засідання, вони не пустять нас всередину, вони наженуть поліції, вони будуть викручуватися. А я не збираюся закривати на це очі, тому що гроші Беня хоче забрати у мене. І у вас.

Як ми вже помітили, нас починають слухати тільки якщо нас багато.

Завтра.
10:30
Господарський суд міста Києва, вулиця Богдана Хмельницького 44-Б.

Приходьте, а якщо ви не в Києві — зробіть репост.

Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments