emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Євроінтеграція. Слова та дії

Є слова слуг про наміри продовжити євроінтеграцію, а є дії. Сьогодні їх дві:

1) Євросоюз, Раду Європи, Канаду, Велику Британію та ін. вони послали куди подалі у відповідь на прохання не спішити приймати законопроект 1008, який є небезпечним і шкідливим для судової реформи і почекати хоча б до висновків Венеціанської комісії. Ні, відступ від європейських норм суддівського самоврядування зроблений, а зачепили найбільше Верховний Суд, реформа якого на Заході була добре оцінена. Отже, євроінтеграція послана раз...

2)...а ось і два. На регламентному комітеті ВР запропонували парламенту зняти з розгляду законопроект «Про засади державної політики у сфері євроінтеграції». Слугам, напевно, не сподобалось, що цей законопроект передбачає відповідність Європейському законодавству всіх актів при ухваленні з проведенням відповідного аналізу і на це треба виділити кошти (кошти на новостворене міністерство цифрової трансформації знайшли без проблем). А тут євроінтеграція якась. Дорога надто. І хоча це ще не остаточне рішення - за це має голосувати Верховна Рада - наміри означені чітко.

Ну і нагадаю, і європейська інтеграція, і незалежність, коштують дорого. А шлунково-кишкова частина населення буде голодною завжди. Так, до слова.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments