emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Верховний Головнокомандувач удає відстороненного від війни обивателя

4 ч.

Валерій Прозапас

Володимир Зеленський на посаді Головнокомандуючого вже отримав своє кладовище та лазарет, але таке враження, що відмовляється це усвідомлювати і вперто продовжує свою передвибочу риторику відстороненого від війни обивателя.

В той час, поки його Начальник Генштабу розповідав про "неприцільні обстріли" - Путін вбивав.
Поки його РНБО заявляла, що "мета перемир'я досягнута" - Путін вбивав.
Поки його Кучма підписував лист з московськими забаганками та з Кузьмуком "контролював" нікому не потрібне будівництво моста - Путін вбивав.
І поки його Міністр Оборони пропонує піднімати руки "хто за розведення" - Путін продовжує вбивати.

Не дивлячись на ці факти, під час останньої закордонної поїздки президент знову намагається видати бажане за дійсне і заявляє про "дводенну тишу на ділянках розведення" - і наступного ж вечора відбувається обстріл Золотого, і ми знову зазнаємо втрат "на інших ділянках".

Путін демонстративно принижує Зеленського, втягує його у співучасть до своїх планів.
А той став заручником легковажних передвиборчих заяв і ніяк не може зрозуміти, що насправді саме це робить його слабким - і час визнати їхню помилковість, не приховувати путінські вбивства за фарісейським словом "трагедії", форсувати розбудову армії та зняти з паузи роботу зі вступу до НАТО.

І що немає ніяких підстав сподіватись на добру волю божевільного кагебешніка під час "нормандської зустрічі", навіть якщо станеться диво і вона відбудеться.

Путіна влаштує лише "мір" на ганебних для України умовах, прийняти які Зеленський зможе лише переступивши через кров солдатів, відповідальність за яких вже давно на ньому, і які надали йому час та можливість нарешті усвідомити реальність.

Сприйняти її, хоч і з запізненням ставши відповідальним посадовцем, а не "хорошим парнєм", або продовжувати ігнорувати ціною приниження всієї нації - обирати йому, персонально.

Subscribe

 • Впервые

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 4 ч. · Глава МИД Кулеба по итогам заседания СНБО с пафосом заявил,…

 • Крекс, фекс, пекс!

 • Чаус Шредінгера

  Сергей Высоцкий 2 ч. · Чаус Шредінгера Президентство Зеленського - це вже не «Свати». Це…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment