emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Корупція та дебілізм

Оприлюднена Бігусом історія про те, як слуга народу Торохтій просив у Кличка вісім квартир для своїх помічників, це взагалі не про корупцію. Про корупцію - це новий закон, по якому Портнов із Богданом зараз почнуть перенабирати Верховний суд і ВККС із ВРП - чи не перші більш-менш пристойні інституції в українській юстиції за багато років. Або рішення про відшкодування Портнову за збитки, завдані його репутації. Або про українські суди, котрі серйозно розглядають «незаконну нвціоналізацію» Привату, коли в цивілізованому світі суди чмирять Коломойського за мільярди, вкрадені з українського банку, розглядаючи його дії як злочини, вчинені організованим злочинним угрупуванням. Про корупцію - це коли керівник держави і його (де-факто) уряд абсолютно серйозно розглядають питання компромісу (тобто, виплати мільярдів) цьому олігархові за те, що він привів їх до влади. І ще багато-багато іншого.
А Торохтій - це про еталонний дебілізм значної частини людей, котрі керують сьогодні країною. І він ідеально відповідає розумовому рівневі тих 73 відсотків виборців, котрі за цих людей голосували.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Що їм робити?

  Андрей Луганский тут Forwarded from Марія | Мадзігон ​​Взагалі не новина. Це було дуже очікувано, що рейтинг «Слуг народу» падатиме.…

 • Що таке еталонний дебіл

  Карл Волох Вчера в 02:06 · А давайте, я вам поясню, що таке еталонний дебіл. Це коли голова…

 • Замовники керованої руїни

  Валерій Прозапас 9 ч. · Хочу нагадати, що ще навесні 2019 року Коломойський на куражі чітко і…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments