emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Зеленый дурдом не успокаивается

Я сначала подумал, что это шутка, ну, 95, мать его, квартал, жыжытализацыя и вот это вот всьо, мало ли? Но нет! Таки да! Слуга народа по фамилии Хилько подал законопроект, сейчас в комитете по правам человека, о создании реестра живущих половой жизнью.
Это волшебно!
Фантазия у меня развита, поэтому живо представил себе диалог:
- Здравствуйте, молодой человек! Позвольте спросить, вы уже изволите ебстись, али пока вручную?
- А вам зачем знать?
- Ну как же? Если ебетесь, то давайте свой ИПН, будете платить налог за радость, он пойдет на развитие презервативной промышленности!
- Не, ну нах! Я вручную!

В свете поданного законопроекта о реестре живущих половой жизнью, совершенно в другом свете предстают действия депутата Кивы в сессионном зале, где он, как известно, рукоблудил.
Это были законные, пока, действия по минимизации и уходу от уплаты налогов.

Други!
Я не буду ничего комментировать тут. Кроме одного. Необходима ещё одна законодательная инициатива - тем, кто ушел из большого секса на тренерскую работу - субсидии!

Андрій Хілько.

"Добровільний реєстр початку особистих інтимних стосунків - "реєстр сексу", якщо коротко.

Метою реєстру є спонукання, підтримка громадян у створенні та розвитку здорової сім'ї, безпечного інтимного життя.

Спосіб - мобільний додаток який передбачає добровільну реєстрацію "початку стосунків", з внесенням виключно ПІБ, дати народження, діючого мобільного контакту. Відображення "пара" активується коли обидва партнери підтверджують смс кодами свою реєстрацію "зв'язок", які приходять на мобільні номери, але код партнера має ввести інший партнер на власному мобільному, аби зафіксувати згоду на стосунки.

Привід - вимога або побажання одного з партнерів які мають на меті розпочати побудову сімейних, повноцінних стосунків з усіма юридичними ознаками цивільний шлюбу
Головні соціальні функції " реєстру сексу"

1. Убезпечення малолітніх від небажаних статевих стосунків, оскільки під час вимоги/прохання утворити "пару" партнер зі злим умислом просто відмовиться;
2. Унеможливлення сексуального насилля у відношенні до жінок;
3. Захист громадян від "нечистих" статевих партнерів ,які не мають наміру створювати родину, шукаючи виключно сексуального задоволення та жертву для такої мети;
4. Юридичні гарантії про "громадське подружнє життя" особами які мають доводити у содовому порядку наявність цивільного шлюбу/подружнього життя
5. Зменшення кількості випадків педофілії;
6. Швидше притягнення до відповідальності осіб які вчинили розпусні дії, з метою спонукання до інтимних тимчасових стосунків ( при наявності утвореної "пари")
7. Доведення юридичного факту батьківства у випадках випадкової вагітності, особливо з громадянами іноземних країн, для присудження аліментів на утримання;

Суть держави в даному проекті :

1. "Парам" які добровільно внесли коротку інформацію про себе держава надаватиме можливість безкоштовного лікування від венеричних захворювань;
2. Безкоштовне надання засобів контрацепції;
3. Державна підтримка психологами
4. Запрошення зареєстрованих "пар" на безкоштовні лекції про утворення сім'ї, розвиток родини через смс повідомлення ;
5. Запрошення зареєстрованих "пар" на безкоштовні семінари по плануванню вагітності, через смс повідомлення;
6. Невідкладні слідчі дії у випадку якщо поступила інформація про зґвалтування, насилля. У додатку буде кнопка SOS ,це коли один з партнерів може негайно заявити про насилля, зґвалтування в існуючій "парі".
7. Державна підтримка, захист стосунків громадян не традиційної сексуальної орієнтації, поглиблена консультативна робота та допомога.

Основними "червоними лініями" буде виявлення громадян які наприклад дуже часто (щотижня) реєструються з новими партнерами утворюючи "нові пари", але при цьому переслідують мети виключно сексуального задоволення, або мають венеричні захворювання та свідомо їх передають іншим. Для цього в онлайн додатку буде передбачена неможливість реєстрації пари якщо партнер вже зареєстрований або є повідомлення від попередніх партнерів про тяжкі статеві захворювання які невиліковні ,або якщо відносно партнера відбувається слідство щодо зґвалтування, тощо.

Дана комплексна програма запропонує громадянам свідомо та відповідально підходити до початку статевого життя або початку інтимних стосунків, створення родини, захистить неповнолітніх або юних громадян які можуть стати заручниками злих намірів більш дорослих партнерів, тощо.
Внесення або надання неймовірної інформації про свої ПІБ з метою введення в оману партнерів буде переслідуватись законом за статтею шахрайство ККУ.

Сьогодні соціальні мережі як facebook мають набагато ширшу реєстрацію особистих даних, фото, тощо, сайти знайомств створюють передумови для сексуальних злочинів, тощо, отже добровільне утворення таких пар в даному реєстрі захистить особисте життя. Данні з реєстру не зможуть бути розголошені окрім як у суді під час кримінального провадження. За розголошення приватних даних про стосунки передбачена відповідальність. Дякую за оприлюднення Ирина Суслова (Ірина Суслова)

Розглядається профільним Комітетом ВРУ з прав людини"

Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Відмінники Трускавця

  Валерій Прозапас 1 ч · Дубінскій - про внєшнєє управлєніє говоріл нє я, і пльонкі Дєркача гонял тоже нє я,…

 • Статистическая недостоверность

  Семен Есилевский 23 мин. · С подачи Федір Лапій вот вам презентация по результатам бразильского…

 • Порада

  Kostyantyn Zorkin Вчера в 13:10 · Маленька корисна порада. От приміром, сідаєш у таксі. А там тобі…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments