emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Пригоди янелоха

Давайте трохи про минуле в контексті візиту мамкіного янелоха в Золоте.

- а пам'ятаєте як десь після інавгурації янелох зібрав журналістів на закриту зустріч і там обговорювалося питання звільнення моряків, яке мало відбутися ще тоді, тобто десь в червні? Тобто, станом на червень, янелох ймовірно мав розмови і ймовірно прийняв умови капітуляції.
- а пам'ятаєте як з 1 липня почалося "хлібне перемир'я" і те, що одною з його умов була відповідальність за обстріли? Поки не бачу ніякої відповідальності і її реалізації, але хто зна як то буде далі..
- а пам'ятаєте як янелох злив наші позиції в ПАРЄ і дозволив зняти санкції з росії бо йому щось там обіцяли?
- а пам'ятаєте як янелох десь на початку минулого місяця (тобто, на початку вересня) заявляв, що він би дуже хотів зустрітися з хйлом до кінця вересня?
- а пам'ятаєте як 1 жовтня нам втулили формулу штайнмайєра (про яку першими сказали кремлівські змі), згідно якої війська мали бути відведені ще 7 жовтня?
- а пам'ятаєте як пристайко десь 2-3 тижні тому обіцяв звільнення великої кількості заручників на наступному тижні? А пройшло вже 2 тижні з "наступного" тижня?

Все це є свідченням достатньо інтенсивних і закритих договорняків щелі з хйлом.
Тому він так і бикує.
Тому його припікає.
Тому він і їздить на передову знімати серіали для бдла.

Але навряд чи ці серіали комусь сподобаються, зважаючи на те, що за 5 років ми вже надивилися на той "мир", який пропонував нам хйло.

Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments