emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Економіст і ФОПи

Дивіться.

У 2017 році Тимофій Мілованов написав прекрасний матеріал про те, що ФОПи - це така штука, Вася, що державі було б добре прибрати від них руки. Процитую його: "На наш взгляд, обязанность государства обеспечить минимальный уровень жизни тем, кто может заработать на него самостоятельно, важнее права государства взимать со всех налоги. Подобным образом, борьба со злоупотреблениями упрощенной системой налогообложения не оправдывает затраты на введение дополнительных сборов и барьеров для реальных малых предпринимателей".

Пройшло два роки, і у 2019 році Тимофій Мілованов написав прекрасний матеріал про те, що ФОПи - це така штука, Вася, що державі було б добре їх прибрати. Процитую його: "ФОПи. Уряд пропонує штрафувати за використання ФОПів для ухилення від податків. Як економіст, я підтримую таку пропозицію. Звичайно, ті хто використовують ФОПів, проти таких штрафів. Але ФОПи створюють нерівні правила гри на ринку, заводять економіку в тінь, унеможливлюють розвиток фінансових ринків".

Тут треба мабуть щось сказати, але мені нема що сказати.

Subscribe

 • Стратегия для Вовы

  Печерский холм ​​ 📈Если вы еще не читали Национальную экономическую стратегию до 2030 г. авторства Кабмина Шмыгаля - искренне рекомендуем.…

 • Дайджест останніх звершень

  Валерій Прозапас 1 ч · Лише за кілька днів з'ясувалося: На дороги до курортів Коломойського було…

 • SHARP`s REVIEW - 05.03.2021

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp . 24 мин. · SHARP`s REVIEW - 05.03.2021: (сарказм - останній притулок…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments