emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

ДБР почало ще два розслідування злочинів Портнова

ДБР почало ще два розслідування злочинів Портнова

Мені надійшло ще два листа від ДБР, що бюро почало досудове розслідування по моїх заявах про злочини Портнова. А саме: створення злочинної організації для узурпації влади. Мова йде про фінансування та інші послуги (зокрема, "лояльність" суддів), надані Портновим Зеленському під час виборчої кампанії з метою призначення своїх людей на ключові державні посади, зокрема – призначення Андрія Богдана в Офіс Президента.

Друга справа – зловживання службовим становищем в часи режиму Януковича, зокрема тиск на суди Портновим на посаді керівника судоустрою АП з метою прийняття ними рішень в інтересах однієї комерційної структури.

Цікаво, Труба знову буде публічно заперечувати, що ДБР почало досудове слідство, якщо я маю на руках документи? Адже, нагадаю, що після оприлюднення в п’ятницю листа ДБР, що там розслідується моя заява з приводу злочину Богдана і Портнова, Труба повідомив, що це не правда.

Звісно, Трубі краще знати, як воно насправді, але фактом є те, що мені надійшли офіційні листи, які вказують, що ДБР формально таки почало розслідування. Чому Труба "заплутався", я поясню в наступному пості, а поки що – вивчайте документи.

Переконана, що не одну мене в цій країні хвилює повернення в Україну одіозного юриста режиму Януковича – Андрія Портнова. Хвилює і те, що він має великий вплив на Президента Зеленського через керівника Офісу Президента Андрія Богдана, що він контролює ДБР, що суди в Україні приймають рішення іменем Портнова.

Я переконана, якщо він влада (а він таки влада!), то повинен бути і в публічній площині. Проте він боягузливо ховається від суспільства. А я хочу йому в очі поставити наступні питання:

1. Він єдиний з людей Коломойського втік після Майдану в Москву, бо у Януковича саме він наполягав на кривавому силовому сценарії розгону Майдану?

2. Це він тиснув на суддів під час Майдану з вимогою найжорстокішої розправи над майданівцями?

3. Це він на вимогу Медведчука юридично супроводжував анексію Криму?

4. Де він був під час Іловайську? У Москві? Чи є в нього алібі, що він не причетний до військового злочину, коли за наказом Кремля російські війська розстріляли оборонців України під Іловайськом в «зеленому коридорі»?

5. Хай він мені в очі скаже, як він посмів у воюючій з агресором країні фабрикувати в підконтрольному ДБР кримінальну справу, де як злочин розслідується наказ Президента України Порошенка про контрнаступ на Донбасі в 2014 році, в результаті якого було звільненно 70% території Донбасу.

6. Хай він мені в очі скаже, що він повернувся в Україну не для того, щоб повернути конфісковані в бюджет 1.5 млрд. доларів Януковичу і компанії.

І взагалі, моя найлояльніша йому порада – повернутися на «родіну»: «Чємодан. Вокзал. Луганськ». Саме там йому і місце!

Subscribe

 • Грязный стукач

  Борислав Береза 4 ч. · То, что Серёжа Лещенко стал банальным наёмником Банковой все уже давно…

 • Торговля на крови

  Юрій Бутусов 2 ч. · Торговля на крови: зачем Зеленский начал масштабные закупки электрики у…

 • “Здесь был Вова”

  Павел Казарин Вчера в 08:53 · Президентская каденция Владимира Зеленского достигла экватора.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments