emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Історія...

Історія вже давно розповіла як воно буде.
В травні 1918 року сили армії гетьманату і ослаблених на той час російських більшовиків теж розводили на 10-20 км по лінії від Брянського повіту Орловської губернії до Куп’янська Харківської губернії. Потім в Київ на перемовини приїхали більшовицькі емісари Раковський та Мануїльський. Вони усіляко затягували переговорний процес, а тим часом вели сепаратні перемовини з Винниченком про допомогу у скиданні Скоропадського та завозили мільйони рублів для підривної антиукраїнської діяльності серед робітників та меншою мірою селян. Наявність проросійського більшовицького формування в Харкові, яке теж фінансово залежало від Москви, давало можливість росіянам лавірувати на київських перемовинах, точно як зараз в Мінську, з тезою «нас там нєт». А потім Бойові дії були поновлені вже у листопаді: більшовики наплювали на Брест-Литовський мирний договір, в односторонньому порядку визнавши його недійсним. Коротку паузу більшовицька Росія використала для відновлення сил і інформаційної роботи. А почалося все з розведення. Розвели, але в іншому сенсі.
Зараз нам з Москви пропонують те саме. Закінчиться все так само. І якщо прези... Зеленський не знає історії і не хоче її знати, напевно відповідальним громадянам треба ще раз зібратися і сказати - хай бігає по граблям як сам хоче, аж до струсу мозку, але тягнути за собою Україну йому ніхто не дасть.
Subscribe

 • Петро Порошенко для Gazeta Wyborcza

  Стаття Путіна не про історію. Це – політичний маніфест з погрозами сусідам «Історія є найнебезпечнішим витвором хімії інтелекту……

 • Диктатура

  Валерій Прозапас 8 ч. · Півтора роки без жодних доказів обмежено свободу Антоненка, Кузьменко та Дугар.…

 • СБУ написала явку с повинной.

  Юрій Бутусов 34 мин. · СБУ написала явку с повинной. Подчиненная напрямую президенту Украины спецслужба…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment