emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Дорогою Януковича

Тепер серйозно

Зелена худоба, весело посміхаючись, намагаються зарубати будь-які варіанти вступу до НАТО.
Розказують те ж саме, що розказував Янек, не бажаючи підписувати договір про асоціацію з ЄС:
- у нас колія заширока, нам треба змінювати стандарти -> в нас не такі автомати, система навчання, нас треба змінювати стандар ти
- у нас є договори з європейськими країнами -> у нас вже є співпраця з НАТО
- ми колись підпишемо угоду про асоціацію -> ми колись вступимо в НАТО і взагалі заявку ми подавали ще в 2008.

Все те ж саме, що янек. Тільки з посмішкою на обличчі.
І це не весела посмішка, вони з нас ржуть, що розвели нас.

Нагадаю, що ніякі документи про вступ до НАТО взірця 2008 року не є чинними, оскільки в 2010 році Янек підписав закон про позаблоковий статус, що дозволило розвалити нашу армію і автоматично скасувало всі наші попередні прагнення.

Нагадаю, що рух до НАТО закріплений в Конституції, а ігнорування цього процесу на фоні війни і нових загроз, має всі ознаки державної зради.

Не хочу і не буду нагадувати те, що потакаючи владі зрадників, дозволивши їм ігнорувати військові союзи і залишаючись наодинці з агресором, ми, кожен з нас, наше покоління буде винувате за неминучі смерті наших синів в майбутньому.

Звертаюся до всіх адекватних політичних сил, до всіх політиків і до всіх здорових громадян. Нашим історичним обов'язком є змусити зелену худобу виконувати норми Конституції і робити все, щоб Україна була з НАТО, щоб ми не залишились на одинці з розкраденою армією, як то вже було при одному Зе ку.

Зі свого боку готовий сприяти і брати участь в цьому процесі законного примусу худоби виконувати Конституцію в будь-який спосіб.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments