emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Досягнення клоунократів та нарікання на попередників

Валерій Прозапас

Більш ніж за півроку після отримання влади дивно чути нарікання на попередників, але Гончарук саме це досі використовує як козирну карту.

Жодна його теза про "рекордні борги", "корупцію" та "мертву економіку" не витримує критики - бо до роботи "нової команди" питання про "жорстку економію" не стояло, по всім напрямкам був ріст, хоча і віддавалися борги, але МФВ працював штатно, інвестор це цінив і не тікав та підприємства не закривался.

А "починати економію з себе", збільшуючи видатки на ОП та віддаючи мільярди РНБО в ручне керування - це вже традиційне знущання від "технократів".

Популізм президента вже привів до фактичної катастрофи у зовнішньополітичному становищі України, а популізм прем'єра розпочинає економічну кризу.

Тим часам, коли Кремль прогнозовано крутить "нормандською зустрічу" як циган сонцем.

І одночасно продовжує нарощувати військову міць на кордонах, добивається повернення до ПАРЄ, закінчення будівництва Північного потоку-2 та продовжує обстріли - поки Україна виплясує під забаганками та пряче дітей по підвалам.

Але "міра нє хотят радікальниє націоналісти".

От якби, коли стане зрозумілим, як Путін перетворив Зеленського на посміховисько, всіх, хто вопив про "договоріцца", зобов'язати піти на рік до ЗСУ - може довбойобів у владі б поменшало.

Хоча аватарів би побільшало, але то хоч лікується.

Subscribe

 • «ОТКЛЮЧИТЕ SWIFT – ПОТЕРЯЕТЕ УКРАИНУ!»

  Блог Игоря Яковенко Украина снова стала главной темой российского официоза. На сайте главного государственного информагентства России РИА Новости…

 • "Амністія капітала"

  Валерій Прозапас 4 ч. · за версією мусьє Гетманцева має виглядати наступним чином. Всі свої заощадження…

 • Цирк на дроті

  Сідаючи черговий раз у калюжу, зелені дурні починають гучно звинувачувати у цьому Порошенка. А все чисельне стадо "абинепорошенків"…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments