emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Стрибок у прірву

Ці всі "двіженія" щелі щодо переслідування колишньої влади, опозиційних журналістів, військових, добровольців не мають жодного сенсу і тільки погіршують його становище, навіть на фоні ненависті частини населення до Порошенка і навіть на фоні можливих тактичних успіхів у майбутньому.

Можна махати шашкою і плодити ненависть до папередніків на фоні досягнень, але ти обісрався за півроку в усьому, в чому можна було обісратися. Починаючи від обіцяного "миру", який чітко означився як капітуляція, закінчуючи збіднінням населення на фоні грабунку, втрати енергетичної незалежності і втрати підтримки в світі.
І економічний стрибок буде у прірву, а не так як ти собі фантазуєш. Це очевидно, неминуче і до цього залишились лічені місяці.

Тому можна кошмарити телеканали, журналістів за заявами всяких тварин, можна садити в тюрму, можна цензерувати новини на дружних телеканалах олігархів, але це все не має жодного значення з висоти перспектив і тільки погіршує твоє ж майбутнє.

Бо цей весь тобою благословлений безпредел вилізе тобі боком, за це все, на фоні неминучого пздєца і неминучого небаченого розчарування, прийдеться відповісти.
Це не погроза, це констатація логіки процесів.

Subscribe

 • Спам

  Валерій Прозапас 1 ч · Зеленський через пресу Путіну: - А давайте ми вам надамо знижку 50%…

 • Рейтінг та відповідальність

  Валерій Прозапас 6 мин. · Розумієте, це "слуґі" можуть собі дозволити зявляти -…

 • Дура

  Alexander Gabovich сейчас с Vyacheslav Khavrus и ещё 15. Вчера в 17:32 · ЩЕ РАЗ ПРО МОВИ…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment