emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Марченко та Труба

Я знайомий з Марченко чотири роки, тоді він ще не був генералом. Він пройшов усе, що тільки можна, він був у ДАПі, він герой війни, такий само, як і інші герої, яких вирішив в'їбати Роман Труба по абсолютно фантастичному звинуваченню.

Я б не здивувався, якби спиздити на бронежилетах захотів сам Труба. В це б я повірив у ту ж секунду, коли дізнався.

Але в те, що десантники 79-ки, кавалери Богдана Хмельницького, бойові офіцери, які ховали своїх побратимів, які кожен день чують своїх живих друзів, що носять ці бронежилети кожного дня - ну, це потрібно реально бути Портновим, щоб таке звинувачення будувати.

Ну тобто я розцінюю цей крок Труби, як свідому державну зраду. Прямо зраду. Прямо державну. Це дії, спрямовані на різке зменшення боєздатності української армії. Це сигнал, який українські правоохоронні органи подають збройним силам, ветеранам і патріотам. Сигнал, що якщо ви вирішили присвятити життя українській державності - українська держава вас посадить у тюрму. "Порядних професіоналів" з ДНР залишать на своїх місцях, а вас посадять.

В понеділок під Печерським райсудом о 14й збираються люди.

Не пропустіть. Якщо вони змогли прийти за такими людьми, якщо ми не зможемо захистити таких людей - нам з вами точно пизда.

В понеділок. О 14. Печерський райсуд.

Subscribe

 • Предсказкуемые...

  Sharp`s 🍁 Зеленский заявил, что Украина могла бы рассмотреть вопрос обмена Медведчука на украинских военнопленных, в том случае, если бы РФ…

 • Знайте своє місце

  Валерій Прозапас 11 ч. · Українці до 2019: - Ну безвіз, теж мені досягнення. - Ну армія з ростом…

 • Сталінська юстиція

  Карл Волох 10 ч. · Я не вирішив, як ставитися до прийнятого понад рік тому закону про ворів у законі. Не…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments