emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Факап

Отже, як можна зрозуміти, Зеленський пообіцяв БАТ ветувати закон про спрощення життя бухгалтерів, в який впихнули поправку про регулювання цін на сигарети.

===Інтерфакс===

"Бритіш Американ Тобакко Україна", одна з найбільших тютюнових компаній, після зустрічі 7 листопада з президентом Володимиром Зеленським та міністрами заявила про відновлення виробництва на заводі "В.А.Т.-Прилуки" (Чернігівська обл.), починаючи з 8 листопада 2019 року.

"Сьогодні ми провели зустріч з Президентом України Володимиром Зеленським та міністрами уряду. Я хочу подякувати всім учасникам наради за конструктивний і позитивний діалог. Ми почули слова підтримки і запевнення про швидке вирішення проблеми, яка заподіяла шкоду нашій індустрії та економіці країни в цілому. Тому, незважаючи на деяку невизначеність з долею закону №1049, але покладаючись на гарантії президента, ми плануємо поступово відновити виробництво в Прилуках, починаючи вже з 8 листопада 2019 року", - йдеться в оприлюдненій заяві компанії.
====

Тим самим фактично визнається факап, який продемонстрував всьому світу реальну "інвестиційну привабливість" України. Побачили всі, і всі зрозуміли - що там де у чотирьох найбільших в світі компаній вистачило ресурсів вичавити з Президента вето, в інших, менших бізнесів, може й не вистачити.

Лишається питання про відповідальність - всі ці прекрасні люди, які створили цей (з першої секунди всякій притомній людині очевидний) факап, як і чим вони відповідатимуть за руйнування міфів про "алмаз для інвестицій", що їх Зеленський старанно продукує своїми промовами для наївних:

- депутат від СН Дубинський (який вніс цю поправку),

- голова комітету від СН Гетманцев (який закликав комітет підтримати поправку),

- міністр розвитку економіки Милованов (міністерство якого, за словами Гетманцева за стенограмою, підтримало цю поправку, і який потім закликав "не піддаватися на шантаж" нахабних капіталістів)..?

Subscribe

 • Куди ми йдемо

  Yurii Karakay 18 ч. · Вибори на Московії визнані недемократичними Євросоюзом, Британією та Сполученими…

 • «На самому цікавому»

  Путч #Інсайд Ми дізнались чому Безугла припинила засідання ТСК, як сказав Герасимов «на самому цікавому». Виявляється це сталося як…

 • На пороге грандиозного шухера...

  Печерский холм ​​ 🏛Возмущение руководства «Голоса» тем фактом, что Офис президента начал скупать даже их депутатов, не случайно. ОП…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment