emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

СОЦІОЛОГІЯ НА ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ? СЕРЙОЗНО?

СОЦІОЛОГІЯ НА ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ? СЕРЙОЗНО?

"Дзеркало тижня" та Український інститут майбутнього провели "дослідження громадської думки" на окупованих територіях (https://bit.ly/2NTeEYV).

Я навіть не буду коментувати його результати.
Просто спитаю: якби радянські соціологи у 1942 році мали можливість провести "дослідження громадської думки" в місті Сталіно, окупованому німцями (а там газети виходили, кооперативи працювали, життя тривало!), наскільки достовірну картину місцевих настроїв вони б отримали?

При тому, що мої знайомі, які залишилися в Донецьку, бояться там відкрито ділитися думками про Україну навіть з найближчими друзями.

Пробачте, але все це дослідження, разом з його результатами, - це не соціологія, а чиста політика. І питати треба не про те, що там за результати, а про те, хто в українському політикумі цей фейк замовляв і як саме планує використати. Стосовно цєї публікації це єдине по-справжньому цікаве питання.

P.S. Я вже не кажу про те, що якщо РФ, згідно з офіційною правовою позицією України в міжнародних судах, на цих територіях "фінансує тероризм", то соціологи шарашкіної контори під назвою "Нью імідж маркетинг груп" (про їхню замовну соціологію читайте тут:https://bit.ly/34Luf3q), відповідно, з цими терористами співпрацюють. Так, з благословення ДТ та УІМ. Нічого собі шпагатик для української влади, правда?

Не верил в соцопросы Сивохо-Кошкиной, не верю и опросам Института антошкиного будущего и уж тем более статьям ЗН(сама статья, какой-то дикий непрофессиональный рак).

Релевантный соцопрос на оккупированной территории невозможен. Это как соцопрос "Готовы ли вы покинуть семью социалистических стран" в Сыктывкаре в 1979 году. Да, блет, конечно, так они тебе и ответили, а не стуканули в комендатуру. Я напоминаю, что там люди попадали на подвал как корректировщики просто потому, что в неудачное время по телефону позвонили. А тут какие-то штрихи якобы ходят по улицам и соцопрос проводят. Как вы к украинским политикам относитесь? ДА УЖ ЯСНО КАК. Политически правильно относимся, а вы кстати удостоверение покажите.

Заметьте, что не сообщили сколько людей отказалось отвечать на вопросы В ПРИНЦИПЕ. А ведь сначала надо выяснить СТАТУС человека, ведь это выборку надо нормировать под страты общества. Скорректировали говорят с учетом ВПЛ. А с учетом призывников первого и второго армейского корпусов выборку меняли? А с учетом их контрагентов? Контрабандистов, которых стало в разы больше и они значительаня часть экономики? Их тоже опросили на улице? Здравствуйте вы "военнослужащий ДНР?". Ага хорошо. А какая ВУС? Звнимаетесь поставками для оккупантов? Так спрашивали? Или они знакомых там опрашивали по телефону просто, чтобы на подвал не попасть.

Отвечу цитатой из Пелевина:

Энлиль Маратович засмеялся.
— Милая, — сказал он, — у вас в голове пять тысяч маркетологов срали десять лет, а вы хотите, чтобы я там убрал за пять минут.

Ну и бонусом вам скрин. Компания Нью Имидж Маркетинг Групп, на которую опираются УИБ и ЗН есть в базе псевдосоциологов-заказушников. Даже на нашей территории.

Вот ссылочка
http://texty.org.ua/d/socio/firm/new-image-marketing-group/

#ИнформационнаяБлядьГигиена

Subscribe

 • Політтехнологія

  Юрій Луценко 1 ч · Яйця у Медведчука виявилися міцнішими, ніж у боягузів Януковича чи Захарченка. Через…

 • Втрата часу

  Pavlo Klimkin 2 ч. · В Єврокомісії почали говорити про "фактичну інтеграцію" окупованого…

 • Злив

  Mason Lemberg 24 мин. · То ж треба було 2-3 роки каденції Пороха і ще 2 роки після того розказувати про те як…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments