emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Затримання в Польщі Ігоря Мазура (Тополі)

Затримання в Польщі Ігоря Мазура (Тополі) через виставлене Росією орієнтування в базі Інтерпола є прямим наслідком постійного використання Інтерполу владою РФ в політичних цілях. Ця практика вже була засуджена Парламентською Асамблеєю Ради Європи у резолюції 2161(2017), але все залишається без змін. І цей випадок вже далеко не перший, коли Росія таким чином переслідує і вимагає видати їй громадян України, які боролись проти агресії. Намагаються набрати нових політв'язнів.

Ігор Мазур не злочинець, він боєць проти російської агресії. Його треба захистити всім разом!

Тому я прошу:

1) на всіх можливих ресурсах, де є сторінки Інтерпола писати:

Russia abusively using Interpol rules to persecute Ukrainians for political purposes!
We demands #Free_Ihor_Mazur detained in Poland and refrain from carrying out arrests on the basis of Red Notices when they have serious concerns that the notice could be abusive!
We demands take a special care and make a double check of notices tabled by Russian Federation in regard of Ukrainian citizens!
We demands to implement calls contains in Parliament Assembly of the Council of Europe Resolution 2161 (2017) "Abusive recourse to the Interpol system: the need for more stringent legal safeguards"!

Інтерпол в ФБ https://m.facebook.com/InterpolHQ/

2) звертатись до МВС України і вимагати активних дій, зокрема поставити вимоги до Файлової комісії Інтерпола переглянути справу і в подальшому вимагати від Інтерпола особливої уваги до орієнтувань чи червоних карток, які виставляє Росія проти українців.

Зараз потрібні спільні і скоординовані дії. Польща наших Росії не видає, але і через міжнародні зобов'язання перед Інтерполом, які має кожна країна-член цієї організації, не може відпускати затриманих негайно. на жаль.

Вальдемар Жолкевський Це прикре непорозуміння! У Тополі в Польщі є друзі, вони знають про цю проблему. З'ясовують ситуацію. Пропоную увазі усіх кому цікаво інтерв'ю Ігора Мазура Домініку Щенснему-Костанецькому.

https://jagiellonia.org/ihor-mazur-kiedy-polacy-ukraincy.../Вальдемар Жолкевський Віцеспікер Сейму РП: На захист Ігора Мазура

Друзі,

Закликаю до спокою і виваженості. Затримання на польському кордоні Ігора Мазура є виключно технічним виконанням Річчю Посполитою міжнародних умов і зобов'язань. Відважний громадський активіст і ветеран війни на Донбасі, Грузії й Чечні є жертвою діянь східних сусідів. Він був вписаний російськими спецслужбами до реєстру затримань Інтерполу. Це яскарвий приклад використання правових інституцій для політичної помсти. Ми не повинні піддаватися на провокації. Не повинні бути акторами у російському сценарії.
Польща поводиться так як необхідно. Затримала особу, яка фігурує в реєстрі. Але тільки для того, щоб з'ясувати ситуацію. Багато вже ми знаємо. І запевняю, що дорога до Росії не є відкритою. Польська влада і суди ретельно вивчать справу, а я зі свого боку є допомогою і поручницею невиновності Ігора Мазура щодо російських звинувачень.

Малгожата Госевська
Віцеспікер Сейму РП

https://www.facebook.com/m.gosiewska/posts/2462077650527438Piotr Izdebski Wstyd mi za ten incydent ...
рыть комментарий или пожаловаться на него

Tags: #free_ihor_mazur
Subscribe

 • Гра в мовчанку

  Валерій Прозапас 7 ч. · Зверніть увагу на вже традиційний ігнор втрат на фронті з боку…

 • Большой поэт все понимал

  Интересно, что лирический герой (не надо никогда его путать с автором) несомненно влюбляется в свою жертву. Лихорадочно ищет опоры, какие-то…

 • Повторение повторения

  Время от времени делаю перепост этой жуткой и правдивой фантасмагории

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments