emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Що напишуть про Зеленського і Ко в підручнику історії?

Що напишуть про Зеленського і Ко в підручнику історії?

Мабуть щось таке - без революції до влади прийшли люди, які прагнули максимально зруйнувати і без того напівдохлі інститути цієї самої державної влади, і до мети вони йшли цілеспрямовано, методично та, головне, успішно.

Від самого початку гаслом було задеклароване саме це - "Зробимо їх" (тобто "зметемо владу").

Кандидатом на інститут президентства стала людина, яка не мала найменшого уявлення про державу.

На вищі державні посади, зокрема безпекові, були призначені клоуни - в прямому сенсі цього слова (люди з Кварталу-95 - на чолі СБУ, в РНБО).

В уряд зібрали людей, за досвідом та вміннями рівня менеджерів середньої ланки та людей, схожих на чокнутих (це я натякаю на мого улюбленого міністра, так-так).

До парламенту були приведені якісь невідомо хто, про яких сам голова фракції каже "та ви просто погугліть про неї та її чоловіка - і всі зрозумієте". Тобто на момент формування списків не гуглили чи навмисно таке збирали?

Депутати парламенту зведені до рівня студентів-прогульників, головне в їхній роботі стало "не запізнитися" і "не забути натиснути кнопку". Від нудьги вони купують секс прямо з сесійної зали.

Верховний суд руйнують зменшенням кількості суддів удвічі.

Генералів та полковників, що займаються речовим забезпеченням армії, садять під арешт, хоча вони нікуди не тікають. Для розслідування закупівель пластин для бронежилетів слідчим дають доступ до військових документів стратегічного рівня.

Чому б історикам майбутнього сумніватися, що вся ця діяльність була цілеспрямованою, на досягнення тієї мети, яка всіма цими заходами досягається - розвал всього і перетворення всього що можна на цирк, абсурд та фейк?

Subscribe

 • «На самому цікавому»

  Путч #Інсайд Ми дізнались чому Безугла припинила засідання ТСК, як сказав Герасимов «на самому цікавому». Виявляється це сталося як…

 • На пороге грандиозного шухера...

  Печерский холм ​​ 🏛Возмущение руководства «Голоса» тем фактом, что Офис президента начал скупать даже их депутатов, не случайно. ОП…

 • ОБРАЖУНКА

  Дмитро "Калинчук" Вовнянко 13 ч. · ОБРАЖУНКА Чим довше триває президентський термін Зеленського,…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments