emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

В своєму холуйстві вже Білорусь наздоганяють

3 ч.
ира Зеленського», «підписаний президентом» і т.п. Та що там закони! Тут уже завершення будівництва будь-якої бюджетної собачої будки чи реконструкція туалету без посилання на мудре і далекоглядне рішення (ініціативу, політику) великого зеленого вождя стають немислимими.
Я б іще зрозумів, коли мова йшла про старперів (мого покоління, наприклад), у котрих символи комуністичної віри з обов‘язковими «виконуючи історичні рішення 25 з‘їзду КПРС», «мудрі настанови Політбюро ЦК КПРС і особисто Леоніда Ілліча Брежнєва» закарбовані в мізки назавжди. Але ж тут про молодих людей ідеться. Звідки це неприховане і безсоромне холуйство? Ще декілька місяців тому ваш вождь «із народу» презирливо відгукувався про президентські (мова про Порошенка) портрети в кабінетах держслужбовців, обіцяючи замінити на світлини дітей тих чиновників, а тепер ви йому лижете так завзято, що бризки слини летять по всій країні.
П.С. Знаєте, що найсмішніше? Я за всі роки жодного разу не тегнув ані Пороха, ані Яценюка з Гройсманом чи Авакова з Луценком (та інших політиків чи правоохоронців) на підтримку дій чи репутації яких періодично з ідеологічних чи етичних міркувань вважав за необхідне виступити. Тому що для мене принизливе таке підлабузництво. Я просто ділюся з вами своїми думками, а не звітую перед начальством чи роботодавцями (яких у мене немає). Але мене ідіоти називають порохоботом. А самі в своєму холуйстві вже Білорусь наздоганяють
Subscribe

 • Страх в офисе

  Владимир Кравченко Почему Зеленский так боится расследования Bellingcat о провале операции по задержанию российских…

 • ЯКЩО НАЗВАЛИ ГЕТЬМАНОМ...

  Дмитро "Калинчук" Вовнянко 17 ч. · ЯКЩО НАЗВАЛИ ГЕТЬМАНОМ... Коли якесь мурло, силячись принизити…

 • Клоун не розуміє мову попереджень

  Mason Lemberg Только что · Прочитав про те що заборона в'їзду Коломойському в США - це таке собі…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments