emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Зелений терор

7 ч.

Цього тижня орденоносне НАБУ арештувало чинного голову правління Авалю за звинуваченнями в розтраті стабкредиту в період його перебування першим заступником голови НБУ. За уточненими даними його звинувачують в тому, що він швидко прийняв рішення про кредит і давав доручення підлеглим (пздєц бля).
Вчора суд його випустив під заставу 5 мільйонів гривень, яку за нього внесе банк Аваль. Тобто, фактично, за нього поручилися австрійські інвестори банку, які вважають справу політичним замовленням.

Сьогодні викрали голову правління Укрексімбанку, якого звинувачують в створенні злочинної групи з метою вчинення тяжкого чи особливо тяжкого злочину. Викрали десь на вулиці, під час прогулянки з дитиною. А що заважало дочекатися коли людина хоча б дойде додому? Тобто, останні півроку він собі спокійно ходив на роботу, а тут виникла гостра потреба в маскі-шоу на вулиці на очах в дитини?

Винуватий чи ні... ну хз.

Але в мене питання: а чому всі ці прекрасні хлопці не беруться хапати колишніх посадовців Привату, які за рішеннями іноземних судів, за оцінками МВФ (це погодьтесь, більш переконливо ніж рішення Печерського суду і оцінки "фахівців" НАБУ) завдали шкоди державі на 155 мільярдів гривень?
Де справи проти них, якщо навіть МВФ і ЄС вимагає активно шукати гроші в тих, хто грабував Приват?

Чому занепадають держави?
Тому що громадяни, в тому числі чиновники, не виконують свою функцію і перестають служити державі, переходячи на сторону тих, хто її знищує, тим самим знищують і себе.
Але короткочасна вигода засліплює і затьмарює розум.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment