emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Білявка з округу Онищенка

Підкину дрова в черговий скандал у «зелених» – звинувачення Ганною Скороход влади, що репресує її чоловіка.

Героїню цього скандалу я давно «мала на увазі». Бо підозрювала, що вона «слуга» Онищенка-Кадирова. Адже команда ЗЕ вперто протягувала символ української корупції у Верховну Раду на 93-му окрузі. Спочатку втікач Онищенко (завдяки Богдану) отримав всі рішення судів, які зобов’язували ЦВК його зареєструвати. Однак, публічний резонанс зупинив ЦВК. Потім «Слуга народу» виставив на округ відому гімназистку, у якої дитина від Онищенка, але публічний резонанс змусив їх відкликати і цю кандидатуру. В останній момент з’явилася оця Скороход. І я підозрювала, що вона також від Онищенка. А Онищенко – це завжди загроза мега корупційних схем. Особливо зараз, коли прем’єр-міністр Олексій Гончарук. Адже в 2015 році Гончарук в команді міністра екології Ігоря Шевченка працював над відчуженням для Онищенка чорноморського шельфу. Тому можете мене зрозуміти, що я просила журналістів приглядати за білявкою з округу Онищенка. Тим паче, що її «потягнуло» в паливний комітет.

Зокрема, я отримала від журналістів відео переписки в «Сигналі» Скороход з її чоловіком, яка може свідчити про те, що вона зовсім не проста. Ця розмова була про «трубу» в Закарпатті. А в Закарпатті взагалі цікаві труби. Наприклад, нафтопровід «Дружба» («Укртранснафти») та нафтопровід «Прикарпатзахідтранс» Медведчука. Невідомо, про який нафтопровід спілкується подружжя.

Але мене насторожила сама суть спілкування – депутат від «Слуги народу» обговорює (в контексті «труби») зі своїм чоловіком якусь людину, «яку треба залишити».

«Леха» (Олексій Алякін) пише до Скороход : «в целом ситуация по Закарпатью такая – вся Безопасность была в теме воровства с нефтепровода. Там сейчас происходит зачистка. По человеку справку отдельно сделают».

Скороход відповідає так чоловіку: «Попросили уйти его люди, которие там давно сидять, ничего не обьясняя. Надо его там оставить. Там просто руководство поменялось…»

З цього вирваного контексту, звісно, мало зрозуміло, про що йдеться, але розмова між подружжям явно з «корупційний душком». Адже нардепу Скороход потрібно якусь конкретну людину залишити на трубі, і чомусь ці питання для неї вирішує її чоловік – втікач з Росії. Що це в нього за впливи такі та на кого? І навіщо?

До речі, згідно новині, справді «труби» в Закарпатті останні два роки дуже потерпали від нальотів. Зловмисники врізалися в трубопроводи для крадіжки нафтопродуктів. При чому, особливо активно крали у Медведчука – в нафтопроводі була не сира нафта, а… дизель.

Звичайно, конкретні висновки на основі таких скупих фактів не зробиш. Але історія зі Скороход дуже сумнівна, і сумнівною вона стала не зараз, а з того часу, коли команда ЗЕ затято протягувала у Верховну Раду Онищенка та в результаті отримала Ганну Скороход.

А те, що проти її чоловіка репресії зараз замовні – це факт. Не чіпала його ГПУ (навіть звільнило з-під домашнього арешту), а тут раптом затримало і погрожує Скороход видачею в РФ. І все це акурат після чергового «вибрику» дружини, яка не проголосувала за зняття мораторію на землю. Може не на ту «трубу» присіло подружжя? Чи може етика «Слуг» в іншому: нардепам можна сідати на «труби», але не можна голосувати «червоною» кнопкою?...

Subscribe

 • Відповідь солодкоголосим брехунам

  Сергей Высоцкий 4 ч. · Бачу, як мережею ширяться різні гіпотези щодо вбивства очільника «Білоруського…

 • Вероятность

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 30 мин. · Суд по делу Шеремета исследовал экспертизу походки женщины,…

 • Ганьба

  Victor Tregubov 6 ч. · Так, давайте розберемося. Отже, в столиці України гине білоруський активіст.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments