emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Трубу прорвало

​​Привіт! Ми про Трубу але не тільки...
🍿Буде цікаво.
І ось перша порція 🚽гівна з цієї труби для затравочки: пару годин цікавих розмов, які показують як вирішуються справи у правоохоронних органах.
Як рішають питання про закриття справи неякісних спальників в ЗСУ, відсторонення слідчих, які залізли у сферу інтересів Коломойського, як зупиняють обшуки на підприємствах Жеваго, а потім по дзвінку з Банкової їх відновлюють.
Головний контактер з ОП - 🦆Андрій Богдан.
Роман Труба звертається до нього на ти і називає його не лише Андрієм Йосиповичем, також Андрієм, 😂Ближайшим і Б.А.Й-єм.
З ОПУ в ДБР особисто приходить заступник Богдана Андрій Смирнов. Він прямо дає вказівки кого допитувати, кого «підвісити», а кого «доганяти».
«Пріоритетною справою», як визнає сам директор ДБР, є «справа екс-президента». Про хід розслідування Роман Труба телефоном повідомляє главу Офісу президента.
Команди вручати «підозру» поставлені самим президентом Зеленським. І це стосується не лише Порошенка, а й міністра охорони здоров’я 🚑Уляни Супрун, справи Київської міської державної адміністрації і багатьох інших резонансних справ.
Паралельно ДБР координується з людьми Коломойського щодо Центренерго, виконує їх завдання і по команді ОГПУ та ОПУ зупиняє всі обшуки щодо Приватбанку, «бо приїхав МВФ». Вказівки надходять службовим телефоном від Руслана (Рябошапки) та смс від Б.А.Й. (Богдана).
Найчастіший гість у кабінеті Труби – керівник його Патронатної служби Олександр Удовиченко.
Це його гаманець і контактер на різних рівнях. Всі питання 💵вирішуються через нього, як і делікатні питання закриття справ.
Особливо весело виглядає справа заарештованих у Миколаєві нафтопродуктів.
Удовиченко пропонує Трубі забрати справу у слідчого, бо пішли з обшуками проти компаній Коломойського: «Вы что там охерели? Передайте этому пидарасу, что его уволят! Вы даже себе не понимаете во что вы влезли!». Удовиченко показує Трубі ролик з каналу 1+1 і розповідає, що не лізти в цю справу просив «Андрій», якому «звонил лично Беня».
- Быстро, на хуй, закрывайте это дело блядское. Я зашлю ему (Богдану) постанову. Потом скажу, что это Роман все решил. И еще Беня будет должен Роману.

2️⃣ Іван каже - Уляні підозру. Плівки Вовка
Епізод відбувається 26 липня 2019.
🤡Дійові особи: Роман Труба, Олександр Удовиченко, Артем Ситник телефоном.
💩Удовиченко і Труба обговорюють справу Супрун. «Я був сьогодні з Іваном. Іван вже напряму каже – давай піздуй цій Уляні підозру», - нарікає директор ДБР. - «У неї чоловік сенатор чи хтось там. Ти будеш мати найбільший негатив у цій країні…Це політичне рішення. Я не хочу». У результаті Труба робить висновок: «Треба іти до Президента і питати в 😂Бліжайшого (Богдана)».

Удовиченко і Труба також обговорюють справу компанії «Арселор Міттал», яку називають «Сіл міт»: «що там нема негативу? Є. Але Боснія затримала».

🤙Дзвонить директор НАБУ Артем Ситник. Він повідомляє Трубу про те, що його заступники фігурують на плівках НАБУ, знятих в кабінеті у судді Вовка.
«На звуке попали или что?» - переживає Удовиченко.
«Може він мав на увазі, щоб їх зараз захуярить?» - переживає про замів Труба.
«Артемчик вас хочет затянуть. Не втягиваемся» - не дуже розбірливо шепочу Удовиченко, але ми почули 😁.
«Треба обговорити з 😂Бліжайшим» – відповідає Труба. Його у цій історії найбільше турбує, що «🤷‍♀️відпустка може накритися мідним тазом».
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments