emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Коментар до "Трубу прорвало"

Черговий анонімний канал злив в мережу прослушку директора ДБР Романа Труби.
Власне, тепер кожен може зробити для себе висновок, який політичні експерти та політики намагаються донести до суспільства вже декілька місяців. Що політика переслідування Порошенка та загалом політичних репресій (вони на плівках зокрема обговорюють підозру Ульяні Супрун) - це зовсім не якась неконтрольована ініціатива Портнова та Труби. Які користуються відстороненість президента від силового блоку. Це політика саме Зеленського.
З цих плівок стає зрозумілим, що саме Зеленский дає вказівки щодо політичних переслідувань, а Богдан та його підлеглі просто доводять цю позицію до Труби. Портнов же виступає просто менеджером та обличчям кампанії, не більше. Саме присутність його фігури дозволяє придворним коментаторам Банкової говорити про відстороненість Зеленського від будь-яких розслідувань.
Загадкою залишається політичні мотиви таких дій. Адже вони неодмінно будуть визнані саме політично вмотивованими і критично налаштованій до Зеленського частиною суспільства і міжнародрим співтовариством. Та в перспективі закладуть основу під процес відсторонення чинного президента від влади. Тим більше, кожен кримінальний процес посилює опозицію.
Але я вважаю, що політичної логіки в діях Зеленського немає. Він не політик. В його уявленні влада - це дозвіл на будь-які дії, в томі числі ті, які будуть потакати його бажанням та порокам. Дозвіл на дії проти усіх тих, хто Зеленському не подобається.
Саме зловживання владою стало приводом для процесу імпічменту президента США Трампа. Зеленський назловживав вже на три імпічменти. Думаю, що нічим хорошим його президентство ані для нього самого, ані для нас не завершиться.
Subscribe

 • 50 звилин

  Валерій Прозапас 1 ч · В 50 хвилинах інтерв'ю Порошенка більше сенсів та відповідей на…

 • Лякалка

  Сергей Высоцкий 22 ч. · Тобто, ви зрозуміли що це за державний переворот за участі Ахметова? Це…

 • Проза життя проти конспірології

  Карл Волох 2 ч. · Дивлюсь, як коментатори в пошуках причин учорашнього провалу Зеленського…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments