emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

ЗадЗЕркалля

Новини нашого глобусу Україна.

• Сьогодні стало відомо, завдяки розслідуванню радіо Свободи, що Андрій Богдан, друга за впливовістю людина в країні, за трьох президентів систематично порушував три закони: про боротьбу з корупцією, про державну службу і адвокатуру. Тому що поєднував державну службу з іншою роботою - працював урядовим уповноваженим з питань антикорупції за президента Януковича – при цьому не припиняючи адвокатську діяльність; обіймав посаду заступника міністра за президента Ющенка – і той же час був керівником адвокатської фірми; був адвокатом за часів Кучми – і одночасно помічником судді. І, вишенька на торт, під час останніх виборів президента він був акредитований при ЦВК як журналіст телеканалу 1+1.

• Адвокатка Євгенія Закревська оголосила голодування через згортання розслідування по справам Майдану. Слідство призупинено на невизначений час - у Ради раптом і неочікувано відключили турборежим і Рада не встигла проголосувати поправки до закону про ДБР.

• Журналісти оприлюднили розцінки на відпочинок глави Антимонопольного комітету України Юрія Терентєва. Новий рік в Куршевелі за 50 тисяч доларів, а відпочинок в клубі Сент-Тропе – 2 000 євро в день.

• Анна Скороход, виключена з фракції Слуга народу депутатка, заявила, що Герус примушував членів комітету до відповідних голосувань.

• Екс-нардеп Ігор Луценко опублікував матеріали кримінального розслідуванн відносно свого викрадення і вбивства Юрія Вербицького. В документах є про те, що нинішній депутат від Слуги народу Сергій Литвиненко з 19 по 22 січня (викрадення відбулось 21 січня) 24 рази розмовляв з Щинкінин, який є фігурантом кримінального розслідування. А Щинкінин, в свою чергу, був правою рукою керівника спиртзаводу Чеботарьова, який підозрюється в причетності до викрадення Луценка і Вербицького.

• Депутат від Слуги народу Іванісов, який звинувачувався у згвалтуванні неповнолітньої, купився на розвод Джокера і розповів тому, що він найняв «мега експертів», щоб справитися зі скандалом. В матеріалах суду він значиться організатором. Отримав 3, 5 років, але був помилуваний президентом Кучмою завдяки зв’язкам свого батька.

• Заступницю міністра з питань євтоінтеграції в Міністерстві інфраструктури України Олександру Клітіну звільнили прямо під час брифінгу, який вона давала з приводу аудіозаписів розмов нардепів від Слуги народу і поліцейських начальників в Кривому Розі.

• Розгоряється скандал з начебто існуванням американського паспорту у Давида Арахамії, керівника фракціїї у Слуг народу.

Ну, про нові ініціативи від слуг вже навіть немає сенсу дивуватися: моніторинг змісту он-лайн ЗМІ; реєстрація блогерів; кримінальна відповідальнсть за дезінформацію і т.д.

Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Избиратели

  Роман Шрайк 11 ч. · да, слова владимира зеленского о том, что историю с его офшорами расследовали не…

 • Омелян. Перемога!

  Volodymyr Omelyan 8 ч. · У червні 2020 представники Офісу Президента України запропонували мені високу…

 • Терроризм

  Юрій Бутусов 5 ч. · Россия взяла в заложники миссию ОБСЕ на Донбассе чтобы обменять их на взятого в плен…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments