emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Єрмак

Помічник Президента пан Андрей Ермак розпереживався на фб, що став жертвою “інформаційної атаки” зі сторони журналістів. Редакція програми “Watchdogs.Розлідування” і зокрема я, як автор основного блоку розслідування по цій темі, відповідальні за цю “атаку”, тому його заяву ми вирішили прокоментувати теж на фб.
Отже, по панові Єрмаку є два блоки питань.
Перший - це його імовірний зв’язок із Ротенбергом. Пан Єрмак стверджує, що “задовго до початку війни не мав жодних стосунків з ТОВ “Сарич”, і це є пряма брехня. Станом на осінь 2019 року Андрій Борисович Єрмак і ТОВ “Сарич” є співзасновниками компанії “Інтерпромфінанс-безепека” - http://bit.ly/35sBJst
Таким чином в Андрія Єрмака просто зараз є “стосунки” з ТОВ “Сарич”, вони - бізнес-партнери.
ТОВ “Сарич” має ділянку в Криму, ось скрін з кадастрової карти -http://bit.ly/2rjuDYI, ось витяг про право власності - http://bit.ly/2XFRuK5.
Дивно, але та ж сама ділянка існує і в російському кадастрі. Ось скрін з кадастрової карти - http://bit.ly/2XFQg1k, ось витяг про право власності - http://bit.ly/2XIxNRR
Це рівно та сама ділянка, просто подивіться на мапи і на площу в довідках про право власності.
Як так вийшло? А виявляється, що ТОВ “Сарич” ще у 2016 році перереєструвалося в Росії http://bit.ly/2OdF6Ok, і, як видно із довідки з російського реєстру юридичних осіб, - продовжує існування в РФ, а з 2018 року у нього нові власники http://bit.ly/2DcIrqs
Хто такий Ігор Валерійович Чернишов, і як він пов’язаний з Ротенбергом, можете погуглити самі, якщо цікаво. І от, що саме тут поганого - з точки зору росіян, із 2018 року люди Ротенберга де-факто увійшли в український бізнес Єрмака, як партнери.
Коментар пана Єрмака був показаний у програмі повністю, як скріншот - http://bit.ly/2qJk5BY. Він зводиться до твердження, що помічник Президента не може закрити ТОВ “Інтерпромфінанс-безпека”, бо не має зв’язку з його співзасновниками. Вибачте, сьогодні 2019 рік, і історія “я-не-можу-взяти-телефон-і-подзвонити” - це казка. У нас на телебаченні, ми знаходимо будь-які контакти в Україні за пару годин, якщо випадок складний, то щонайбільше - протягом тижня. Звертайтеся, Андрію Борисовичу, допоможемо. Номер маєте.
До речі, стосовно “відкритих дверей для журналістів”. Запит на інтерв’ю із паном Єрмаком http://bit.ly/2QUCdDX я відправив до Офісу Президента 31.10.2019, лист був отриманий його прес-секретаркою, однак ми не отримали ані текстової відповіді, ані згоди на інтерв’ю. Подальше спілкування вже велося в останні дні перед ефіром у вигляді спілкування у Telegram і WhatsApp, - його ми у програмі і показали.
Другий блок питань - по причетності до імпічменту Трампа. Цитати і факти, наведені в програмі були взяті зі свідчень американських дипломатів у Конгресі. Усі вони опубліковані на офіційному сайті Комітету з іноземних справ Палати представників, ось наприклад -http://bit.ly/2QLf7zt, і ось - http://bit.ly/2DdGcmK, і ще -http://bit.ly/2QLFd5q тощо. Зауважте, що свідчення, подані під присягою, то - офіційний документ у юридичному значенні цього слова. А будь-чиї заяви для преси - ні. Там тисячі сторінок, і якщо у вас немає часу їх всі читати, можете ознайомитися із моєю, власноруч складеною, хронологією подій навколо імпічменту - http://bit.ly/2Dap41d. То не є захопливе чтиво, вибачте, то просто робочий документ, який я склав для себе, щоб краще орієнтуватися у хронології подій, про які розповідають дипломати. Звідти зрозуміло головне: це пан Єрмак попросив Волкера, щоб той зв’язав його з Джуліані; це пан Єрмак зустрівся з Джуліані в Мадриді, і про що вони там говорили не знали ані наш МЗС, ані Держдеп США; це пан Єрмак обіцяв Джуліані допомогти з “розслідуваннями”; це пан Єрмак надіслав американцям проект заяви Зеленського “про розслідування”, і вніс до неї правки, яких вимагав Джуліані. Розумієте? Він дав особистому адвокату Трампа поредагувати заяву Президента України! Ну, і чим це все завершилося? Грандіозний міжнародний скандал, Україна стала токсичною для американців, а Зеленський так і не отримав бажаної зустрічі у Білому Домі, лише коротенькі посиденьки в Нью-Йорку. І пан Єрмак за це відповідає - переговорник від Бога, нє?

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments