emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Подвійні стандарти як феномен

Вкотре повторюється феномен, коли раптово замовкають і посольства, і «активісти», як тільки владу опановують ті, кого важко назвати «проукраїнськими силами».
Так було за януковича.
Майже так зараз.
Шалена влада концентрується в одних руках (попередникам за це грозилися всіма небесними карами навіть під час війни), силовики стають «100-процентно своїми» - і тиша! Це попередникам суддів чіпати було не можна, від усіх посадовців вимагали «повної відкритості», зусібіч сипалися застороги щодо «мови ненависті», а угодовців нагороджували міжнародними преміями.
Страшнішого батога, аніж «індекс сприйняття корупції» годі було собі й уявити. За зволікання із запровадженням двох з двадцяти одночасних реформ довбали денно і нощно, як не спільними заявами, так костюмованими виставами в урядових кварталах.
Колишня спільна робота і обізнаність у певній сфері подавалася суспільству виключно як «кумівство».
Від «проукраїнських» просто таки вимагали ідеальності в усьому - реальному й надуманому.
Після Ющенка на тлі спотвореної картинки про «хаотичну владу», прийшла Сім‘я. Її вже нічим не шантажували, а, вмонтувавши в Систему колишніх активістів, чемно вмовляли, переслідуючи якісь свої неафішовані цілі. Приміром, відсоток від енерговидобутку для членів «правильних родин». Або ж обіцянку доступу до українських ресурсів.
Після Порошенка прийшов ще голодніший за Сім‘ю «квартал», який згортає все зроблене на вимогу Заходу, а посольства й «активісти» наче оніміли. Хоча частиною останніх знову показово прикрасили гілки стогоднішньої влади. А інша частина натхненно добиває «попередників», впритул не бачали того, що в них на очах тепер відбувається.
Ні януковича, ні Зеленського цивілізований світ не вважав і не вважає досвідченими політичними гравцями. Мабуть, з ними намагаються домовитися за міцно зачиненими дверима. Або про ренту, або про землю.
І лише після того, коли їх «кидають», вони знову готові підтримати проукраїнський протест.
Єдине, росія також не дрімає і щоразу піднімає свої ставки і своїх «активістів».
Subscribe

 • Швидко

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 9 мин. · Суд у Страсбурзі відхилив перші вимоги РФ до України - у…

 • "Та сторона.."

  Мироненко Анатолій 23 июля 2020 г. · Natalka Mishchenko 2 год · Військового медика вчора поховали…

 • Зеленый позор разгорается

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 15 ч. · Генпрокурор Молдовы официально заявил, что к похищению Чауса…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment