emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Потреба у системній політиці

Щодо зростання кількості випадків, коли в якійсь країні публікують карти з "російським" Кримом або все частіше "впихує" кримських колабораціоністів на поважні форуми ООН, ОБСЄ та ін.

Не треба тут впадати в розпач або "істерити" в звичних українських традиціях))). Бо маємо системну політику РФ по просуванню теми не тільки в західних ЗМІ та організаціях, а навіть скрізь кожен унітаз, водопровідний кран та зливний бачок.🤣😜 І це буде продовжуватися, бо грошей вони не пожаліють.

Україні потрібно переходити від окремих швидких реакцій (за їх збереження, звичайно - добре, що вже всі навчилися швидким реакціям) до формулювання змісту того, що є в деталях "міжнародна політика невизнання окупації та незаконної анексії Криму" та закріплення її в міжнародних документах - від ГА ООН, ЮНЕСКО, ОБСЄ, ЄС та ін до прийняття відповідних резолюції урядами та парламентами окремих країн (досвід зарубіжних резолюцій по Голодомору вже є великий...)

Subscribe

 • Дилема

  Карл Волох 8 мин. · На відміну від багатьох із вас, я не маю відповідей на всі питання. Наприклад, я не знаю,…

 • Хроника одного президента

  Хроника одного президента ‎25.‎07.‎2021 Задолженность вот ОРДЛО (перед всеми поставщиками) за использованную электроэнергию по…

 • Й справді, де там ті несамовиті націоналісти?

  Валерій Прозапас 2 мин. · На думку 1+1, "мовний принцип" призводить до розколу у…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments