emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Труба фонтанує

⚡️⚡️⚡️Нова порція записів Труби. Глухий сором і жесть! ДБР є хлопчиками на замовлення офісу президента і захисниками корупційних інтересів президентського бізнес-партнера Коломойського.

Посилання в першому комениарі.

ГПУ, НАБУ і антикорупціонери, спите? Все гаразд?!

6️⃣Нарада у президента
Епізод відбувся 19 вересня 2019 року.
🤡Роман Труба, Ірина Демішева – піар консультант директора ДБР, Анжеліка Іванова – прес-секретар ДБР.

💩Труба розповідає подробиці наради у президента силовиків із заступниками. Він ділиться, що точно працює до 31 грудня, якщо не продемонструє результат. Теми, по яких поставлені завдання: Укроборонпром, КМДА, Фонд гарантування вкладів, будівництво порту «Одеса», Аграрний фонд, бурштин, ліс, Грибовикське сміттєзвалище, митниця, екологічна сфера, «екс». Через кілька хвилин після завершення розмови з Демішевою та Івановою, Труба набирає когось на телефон і радиться щодо справ: «у мене є економіка і політика. Як скажете, ми в такій справі і організуємо. Мені головне, щоб ефективно і результати».
8️⃣Є МВФ. Две недели не трогать Приват и НБУ
Епізод відбувається 13 вересня 2019.
🤡 Роман Труба, Олександр Удовиченко.
💩Труба отримує від «Руслана» (Рябошапки) інформацію про необхідність 🛑зупинити обшуки в Дніпропетровській міськраді. Удовиченко набирає слідчого і перепитує, чи вони не проводять обшуки. Після цього до Труби на телефон приходить повідомлення від Богдана.
Труба: Ну, то шо я казав. Две недели є МВФ. Не трогань Приватбанк и НБУ.
Удовиченко: Це хто написав?
Труба: Б.А.Й

Трубу прорвало
7️⃣Смирнов: мне спускают великие задачи
Епізод відбувся 16 вересня 2019.
🤡Роман Труба, Андрій Смирнов – заступник керівника Офісу президента.
💩Смирнов черговий раз приходить до Труби. «Роман Михалыч, я прошу прощения, что тебя дергаю. Мне спускают великие задачи»
«Он следит за нами», - стверджує Труба, отримавши повідомлення від когось.
Далі Смирнов і Труба про щось шепочуть. Чути лише фразу «человек должен не вылазить с допросов». Директор ДБР набирає когось і просить перевірити номер справи «42019 вкінці 1288». «Зайобувати його щоб він ходив і ходив» - каже Смирнов. Труба пропонує йому контакт зі слідчим у Києві «щоб ти щодня казав, дивився». Вони обговорюють, як працює Олег, з яким Смирнов вже говорив.

Смирнов: ну, я им пришел подсказал, что нужно сделать… как мы идем, кого выдвинуть, кого дернуть… И нам надо потихоньку… Потому что расправил Атлант плечи. Ходит по городу, блять. Пошли все на хуй. У меня большой дядя. Я в теме». З розмови зрозуміло, що мова йде про Порошенка.

Вони також обговорюють питання формування громадської ради ДБР, чому заважає «лох 🙊тупой Колесников». Труба цікавиться, чи він не в «команді». Смирнов відповідає, що він «не в команде Гены Корбана, он не в команде Филатова, он не в команде Коломойского. Он сам по себе. Он сумасшедший». Смирнов повідомляє, що Колесніков взяв на зарплату Шрама. «Когда я с тобой встретился, я получил мандат от начальника», - завершує тему Смирнов.

Далі заступник керівника офісу президента просить вирішити питання людини, прізвище якого пише на листочку. Пізніше папір знищують в шредері. Труба дзвонить до слідчого і запитує: «на яку годину 🥊Кличко?». Смирнов продовжує «вот есть люди, они спрашивают, а с кем?
Subscribe

 • Шантаж

  Pavlo Klimkin 4 ч. · Важливо, щоб всі зрозуміли: дії Кремля є шантажем, а не блефом. Метою є не…

 • "Поговорити" з Путіним

  Валерій Прозапас 1 ч · Стремління Зеленського "поговорити" з Путіним перетворилось на якусь…

 • Каждый имеет право на свое мнение

  Владимир Завгородний 3 ч. · Обсуждая бедную, несчастную, пострадавшую женщину, которая очень жалеет о том,…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments