emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Не варто радіти звільненню Труби

Труба, судячи з кабінетних записів (і не тільки) - безпринципний мерзотник, місце якому - за гратами. Але прийнятий сьогодні закон містить не тільки норму про перенабір ДБР, а й серйозну інституційну зміну, що суперечить усім принципам реформ правоохоронних органів останніх років. П’ять років під наглядом Європи президент, парламент і уряд України вибудовували законодавство, де вплив політичного фактору на правоохоронну систему мінімізувався. Сьогоднішній закон різко дисонує з цими принципами (як і новий закон про прокуратуру, остання судова «реформа») тощо. Всі ці органи потрапляють у залежність від президента, котрий і без цього має сьогодні практично необмежену і неконтрольовану владу в країні.
І в зв‘язку із цією обставиною просив би кожного із вас дати відповідь на одне просте запитання: що являло більшу небезпеку для країни - залишення на певний час на посаді відвертого шматка лайна чи наділення Зеленського додатковими повноваженнями, котрими він безсоромно зловживає (згадайте хоч безпідставні розгін парламенту, звільнення Агії Загребельської з АМКУ чи легендарні «відміни указів)?
І якщо висновок для вас такий самий очевидний, як і для мене, не забудьте подякувати за чесну службу депутатам, котрі за це неподобство голосували, особливо - пінчуківським «новим обличчям».
Subscribe

 • Стратегия для Вовы

  Печерский холм ​​ 📈Если вы еще не читали Национальную экономическую стратегию до 2030 г. авторства Кабмина Шмыгаля - искренне рекомендуем.…

 • Дайджест останніх звершень

  Валерій Прозапас 1 ч · Лише за кілька днів з'ясувалося: На дороги до курортів Коломойського було…

 • SHARP`s REVIEW - 05.03.2021

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp . 24 мин. · SHARP`s REVIEW - 05.03.2021: (сарказм - останній притулок…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments